Odpowiedzi

  • smif
  • Początkujący
2010-04-13T22:00:19+02:00
35l * 2,88 zł=100,8 zł

100,8zł:36l =2,8 zł

odp: cena benzyny kupionej przez drugiego pana wynosi 2,8 zł.