Odpowiedzi

2010-04-13T21:17:44+02:00
Tragiedia w smoleńsku wydarzyła się 10 kwietnia 2010. Była ona bardzo poruszająca i wszystkich dotkneła. Nikt się jej nie spodziewał i nie wiedział że wyjazd najważniejszych osób w polskim żądnie i nie tlyko do katynia skończy się tak tragicznie!
2010-04-13T21:21:43+02:00
-Bardzo dotknęła mnie ta tragedia i choć ludzie z natury potrafią skrzętnie ukrywać uczucia , na wieść o katastrofie prezydenckiego samolotu rozpłakałam się jak małe dziecko . Miałam nadzieję , nadzieję która utrzymywała moje nerwy na wodzy, lecz gdy w telewizji usłyszałam że nikt nie przeżył , nie wytrzymałam. To wielka strata zarówno dla wszystkich jak i każdego z osobna.Teraz gdy trwa zarówno żałoba ogłoszona w mym sercu jak i w mojej ojczyźnie, czuję że ci wybitni Polacy którzy zginęli zostaną z godnością uczczeni i pochowani.


Dużo zawartych uczuć;-)
Liczę na max.;-)
2010-04-13T22:00:56+02:00
- Dziś rano obudziła nas ta koszmarna wiadomość o katastrofie samolotu, którym lecieli członkowie rządu oraz para prezydencka. Niech spoczywają w pokoju. Jeszcze niedawno się z nimi widziałam... Wspominali o swojej córce, która jest w moim wieku. Nie wyobrażam sobie, co może teraz czuć… W imieniu swoim, swojej ekipy i fanów chciałabym złożyć niezwykle szczere wyrazy współczucia wszystkim rodzinom zmarłych w tej katastrofie. Wiem, że w pewnym sensie są to tylko słowa…W głębi serca mam nadzieję, że to wstrząsające wydarzenie zjednoczy nas wszystkich nie tak gołosłownie, jak po śmierci papieża Jana Pawła II i uzmysłowi nam, że wszyscy jesteśmy równi wobec losu. Wierzę, że ta tragedia wyzwoli w nas więcej życzliwości w stosunku do siebie i ograniczy często niepotrzebne słowa krytyki, zawiści i nieuzasadnioną agresję