Odpowiedzi

2010-04-13T23:07:46+02:00
Warszawa 14.04.2010r.


Kochana Aniu !

Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i zapytać, co nowego słychać u Ciebie ?
Dawno się do Ciebie nie odzywałam, więc postanowiłam, że napisze kilka słów. Mianowicie, chciałabym Ci opisać uczucia, które towarzyszyły mi w związku ze zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym. Jeszcze miesiąc temu byłam bardzo spokojna i niczym się nie martwiłam. Lecz egzamin zbliżał się wielkimi krokami. Na dwa tygodnie przed, uświadomiłam sobie, że przecież ja nic nie umiem ! Ogarnęła mnie panika. Postanowiłam wziąć się do roboty i zaczęłam się intensywnie przygotowywać do egzaminu. Uczyłam się po kilka godzin dziennie, lecz mimo to, wciąż czułam, że mam w głowie pustkę. Na dzień przed testem położyłam się wcześniej spać, ponieważ mam doradziła mi, ze jeśli będę wyspana i pełna sił będzie mi łatwiej myśleć. Obudziłam się wcześnie rano. Z nerwów bolał mnie brzuch i pociły mi się ręce. Gdy wchodziliśmy do sali, czułam, ze mam nogi jak z waty a serce wali mi jak młotem. Lecz gdy już pani dyrektor rozdała wszystkim egzaminy i gdy przeczytałam wszystkie pytania, odetchnęłam z ulgą. Znałam odpowiedzi na wszystkie pytania ! Jednak czas, który poświęciłam na naukę nie poszedł na marne. Byłam niezwykle szczęśliwa z tego powodu.
Na tym kończę mój list, jeszcze raz serdecznie Cie pozdrawiam i liczę na szybka Twoją odpowiedź.
MartaData i miejscowość ma być w prawym górnym rogu,a zwrot Kochana Aniu na środku.
1 5 1
2010-04-13T23:15:04+02:00
Drogi przyjacielu!!!
pisze do ciebie list aby podzielić się z tobą moim emocjami dotyczącymi przeżycia przed egzaminem gimnazjalnym. Jestem bardzo zdenerwowany ponieważ nie wiem jak mi pójdzie, dodatkowo nauczyciele cały czas napierają żeby powtarzać, dają nam dodatkowe zadania, z niektórymi mam problemy, i bardzo się boje że podobne zadania znają się na egzaminie. Wiem jak na razie że bardzo dobrze rozwiązuje zadania z polskiego nie mam problemu z pisaniem listu czy też dłuższego opowiadania, dlatego na razie skupiam się aby wolny czas poświęcać na matematyce i na angielskim. Czas szybko mija ale myślę że sobie poradzę.
PS Bardzo zależy mi na wysokich punktach ponieważ che się dostać do dobrej szkoły poza gimnazjalnej z pozdrowieniami Krzysiu