Przetłumaczcie Teksty !

*The Giants Causeway
is on the north coast of Northern Irleand in Antrim . It is made of 40,000 columns . It looks like a huge staircase going into the sea. Legend says than an Irish giant made it to cross the sea to the Scottish coast .

*Loch Ness is the largest freshwater lake in the British Isles . It is in the Highlands of Scotland . People say the Loch Ness monster lives in the lake .

*Conwy Castle is one of the most impressive castles i the UK . It is part of the walled town of Conwy that Edward I built in the 13th century . He built it to keep the Welsh people in Wales and out of England .

*Stonehenge is an ancient stone circle in Wiltshire , England . It is probably the most famous landmark in the country . It dates from 3100 Bc . It took about 30 milion hours of hard work to build it .

3

Odpowiedzi

2010-04-14T15:31:15+02:00
* Giants Causeway
jest na północnym wybrzeżu Północnej Irleand w Antrim. To jest 40.000 kolumn. Wygląda na to będzie ogromne schody do morza. Legenda mówi, niż się to irlandzki gigant przekroczyć morza do szkockiego wybrzeża.

* Loch Ness jest największym jeziorem słodkowodnym na Wyspach Brytyjskich. Jest w szkockich górach. Ludzie mówią, że potwór z Loch Ness żyje w jeziorze.

* Conwy Castle jest jednym z najbardziej imponujących zamków i Wielkiej Brytanii. Jest to część murów miasta Conwy, że Edward I zbudowany w 13 wieku. Zbudował go utrzymać walijski w Walii i ludzi z Anglii.

* Stonehenge jest starożytny kamienny krąg w Wiltshire w Anglii. To jest prawdopodobnie najbardziej znanym obiektem w kraju. Że pochodzi z 3100 pne. Minęło około 30 milionów godzin ciężkiej pracy, aby budować.
1 3 1
2010-04-14T15:41:22+02:00
*The Giants Causeway
znajduje się na Północnym wybrzeżu Irlandii w Antrim. Jest zbudowany z 40,000 kolumn. Wygląda jak wielkie schody idące do morza. Legenda głosi, że Irlandzki olbrzym był zbudowany przez morze do Szkockiego wybrzeża.

* Zamek Conwy jest jedynym najbardziej imponującym zamkiem w Wielkiej Brytanii. Część jest otoczona murem miasteczka Conwy, tak Edward zbudował to w XIII wieku. Zbudował to, aby zatrzymać Walijczyków w Walii daleko od Anglii.

*Stonehenge jest starożytnym kamiennym kręgiem w Wiltshire, w Anglii. Jest to prawdopodobnie najbardziej znany zabytek w kraju. (It dates from 3100 Bc.) Jego budowa zajęła około 30 milionów godzin cięzkiej pracy.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T15:43:40+02:00
-giants Causeway
jest na północnym wybrzeżu Północnej Irlandi w Antrim. To jest zrobione 40.000 kolumn. Wygląda jak ogromna klatka schdowa biegnąca w stronę morza. Legenda mówi, ze irlandzki olbrzym zrobił to by przejść morze.

Loch Ness jest największym słodkowodnym jeziorem na Wyspach Brytyjskich. Jest w szkockich górach. Ludzie mówią, że potwór z Loch Ness żyje w jeziorze.


Zamek Conwy jest jednym z najbardziej imponujących zamków i Wielkiej Brytanii. Jest to część murów miasta Conwy które Edward zbudował w 13 wieku. Zbudował to, aby zatrzymać Walijczyków w Walii daleko od Anglii.


Stonehenge jest starożytnym kamiennym kręgiem w Wiltshire, w Anglii. Jest to prawdopodobnie najbardziej znany zabytek w kraju. Jego budowa zajęła około 30 milionów godzin cięzkiej pracy.pzdr:***


1 5 1