Odpowiedzi

2010-04-14T16:28:37+02:00
Lenistwo jest źródłem zła, dlatego staram się nie być leniwym. Kiedy widze jak jakaś dorosła osoba meczy się nad czymś to nie mogę na nia patrzec i od razu ide jej pomoc, a nie jak inni siedza i np. oglądają. Gdy moja mama lub tata sprzątają dom lub samochód albo robią coś na podwórku wyłączam telewizor komputer i ide im pomoc np. zgrabić liście, odkurzyć, umyś szybę. Tępie takie osoby które myślą ze mama zrobi to za nich lub e tam zrobie to jutro. W moim pokoju zawsze jest porządek bo zawsze gdy wstaje rano ściele łóżko i ogolnie sprzątam swój pokuj a nawet czasem ściele łózko moim rodzica.
1 5 1
2010-04-14T16:36:59+02:00
"Lenistwo jest źródłem zła ".Jest dość przyjemne tylko kto na tym dobrze wyszedł?Kto nie był pracowity i osiągnął jakiś sukces w życiu ?
Lenistwo nie służy niczemu dobremu.Przez jakiś czas jeszcze kiedy jesteśmy od kogoś zależni mamy poczucie ,że jest to dobre,lecz gdy zaczynamy żyć na własny rachunek ,jesteśmy sami widzimy skutki jego.Nie możemy sobie z niczym poradzić i czujemy się w jakiś sposób gorsi.Trudno nam znaleźć prace.Ludzie którzy są leniwi źle kończą .Zazwyczaj są bezrobotni ,albo bezdomni.
Dlatego wiadomo ,że nie wolno się obijać i trzeba dążyć do celu ,który sobie wyznaczyliśmy.

Krótkie ,ale mam nadzieję ,że się spodoba :D