Proszeuuu . xD przetłumaczyć mi to na angola iii coś jeszcze dodajcie .
Aha i nie ma z neta
bo to widać jak jest , wieżcie mi nie raz brałam i to źle tłumaczy a mi zależy na ocenie , wiedz prosze nie z neta . ;d

Prawie codziennie wstaje o 6 rano oprócz wolnego od szkoły i weekendów . Gdy już mój budzik zadzwoni jestem gotowa wstać i iść umyć twarz i dokładnie zęby , ubrać się i zaczesać tak żeby ładnie wyglądały .
Po zrobieniu tych rzeczy idę do szkoły. Do szkoły idę przez około 5 minut .W szkole jestem 6 godzin. Po poweocie jem obiad , a nastepnie odrabiam zadanie .Potem siadam na telewizor zależy jaki jest puszczany film jeżeli nie ma żadnego to siadam na komputer aby zagrać w coś lub obejrzeć ciekawe strony internetowe . Następnie idę na dwór pograć w coś lub idę poprostu się gdzieś przejść , bardzo lubię to robić ponieważ mogę spędzić ten czas z przyjaciółmi . Po zabawie wracam do domu , jem kolację i zwykle idę pograć na kopouterze pooglądać telewizor lub jeszcze coś innego zrobić. Jak już skończę idę się myć i spać . Jest to mój dzień z codziennego życa


zzz góry thx ; * iii dodacie coś jeszcze bo ja nie wiemco . d;

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T17:43:33+02:00
Almost i get up at six. when my apart from free from the school and weekends. When my alarm clock will already ring I am ready to get up and to go to wash the face and exactly teeth, to get dressed and to brush back so that they look nice. After doing these things I am going to the school. To the school I am going through about 5 minutes. when i am doing this things i go to school. i go to school for five minutes. in school i was six hours.
when i was been in the home i eat dinner and then i am doing homework. then i am sitting in the television. when i haven't found interesting film i am serfing in the internet. then i go to outside play ball or walk with my friends. After the fun I am getting back home, I am having supper and I usually go to play on computer lub somethingHow I will already finish I am going to wash myself and to sleep. It my day with life.


mam nadzieje ze bedzie dobrze. za bledy przepraszam