Odpowiedzi

2010-04-14T19:24:06+02:00
3 kg = 7,35 zl
1 kg = 2,45 zł
5 kg = 12,25 zł
  • Logi
  • Początkujący
2010-04-14T19:27:08+02:00
3kg = 7,35 5kg = x
7,35 : 3 =2.45
2.45 x 5 =12.25
odp :za 5kg jabłek trzeba zapłacic 12.25 zl
2 3 2