Odpowiedzi

2010-04-14T20:56:48+02:00
3x + 4(x+2,30) = 17,60
3x + 4x + 9,20 = 17,60
7x = 8,40
x=1,2 zł
x- koszt 1 kg jabłek
y - koszt 1 kg gruszek
y= x +2,30
y = 1,2 +2,3
y= 3,50 zł

x=1,2 zł
y=3,5 zł