Odpowiedzi

2010-04-15T14:21:35+02:00
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T14:21:36+02:00
18 : 8cz.= 2,25
Odp. Jeden kawałek pizzy bd kosztował 2.25 zł
2010-04-15T14:24:36+02:00
1/3 = 8/24

18zł - 24/24
? - 8/24

18zł :3 = 6zł

Odp. 1/3 pizzy kosztuje 6 zł.