Dopisz określenia rzeczowników, tak aby powstał tekst bogatszy w informacje.

W piątek nasza [(dodałam wyraz) SZKOLNA] drużyna wygrała 4:3. Początek meczu nie był najlepszy mimo że strzeliliśmy gola. Przeciwnikom jednak łatwo udała się zdobyć przewagę. To zmobilizowało piłkarzy do wzięcia się w garść. Po przerwie obrońcy zerwali szeregi, a napastnicy kilkakrotnie zaatakowali bramkę. Mimo iż zmarnowaliśmy stuprocentowe sytuacje, to Tomasz Kolanko i Zenek Bolinoga strzelili bramki. Kiedy na zakończenie meczu Stefan Aucik zdobył gola z rzutu rożnego, kibice wiwatowali na naszą cześć trybun

1

Odpowiedzi

2010-04-16T21:52:07+02:00
W piątek nasza szkolna drużyna wygrała 4:3. Początek meczu nie był najlepszy mimo, że strzeliliśmy pierwszego gola. Przeciwnikom jednak łatwo udało się zdobyć dużą przewagę. To zmobilizowało naszych piłkarzy do wzięcia się w garść. Po któtkiej przerwie obrońcy zerwali szeregi, a napastnicy kilkakrotnie zaatakowali bramkę. Mimo iż zmarnowaliśmy stuprocentowe sytuacje, to Tomasz Kolanko i Zenek Bolinoga strzelili piękne bramki. Kiedy na zakończenie wyczerpującego meczu Stefan Aucik zdobył ostatniego gola z rzutu rożnego, kibice gorąco wiwatowali na naszej części trybun.