Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T15:17:10+02:00
A) 350 to 630
x to 450
x=350*450:630=250
Odp. Za 450 zł można kupić 250 par skarpet.
b)350 to 630
450 to x
x=450*630:350=810
Odp. Za 450 par skarpet trzeba zapłacić 810 zł.
2010-04-15T15:18:41+02:00
630zł:350=1,8zł
450:1,8=250
450*1,8=810
Za 450 zł można kupić 250 par skarpetek
za 450 par skarpetek trzeba zapłacić 810zł