×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o pomoc.

Wszystko się zmieniło. Do dzisiejszego popołudnia bylem... Napisz autocharakterystykę w formie wpisu do dziennika.
1

Odpowiedzi

2009-11-05T12:48:36+00:00
Zwykłym nastolatkiem nie wyróżniającym się niczym spośród innych rówieśników. I nic nie zapowiadało faktu, że może to się zmienić.
Rano jak zwykle poszedłem do szkoły, lekcje mijały powoli a ja przez cały czas obserwowałem zegarek jakbym siłą mojego umysłu mógł przesunąć wskazówki do przodu.I w końcu koniec!Ostatni dzwonek, mogę już iść do domu.
Słońce pięknie świeciło, w powietrzu czuć już było nadchodzącą wiosnę. Uwielbiam tę porę roku, kiedy wszystko budzi się do życia, można spotkać ludzi spacerujących w parku,rozbawione i rozkrzyczane dzieci, to wszystko powoduje , że się chce żyć. I ja właśnie wtedy tak się czułem.Postanowiłem w drodze do domu iść nad rzekę i zobaczyć czy "ryba bierze", bo bardzo lubię łowić ryby.W pewnym momencie usłyszałem jakieś dziwne odgłosy,nie wiedziałem co to takiego, dlatego podszedłem bliżej i wtedy ją ujrzałem.Mała dziewczynka miała może z 9 lat walczyła o swoje życie w wodzie topiąc się. Nie zastanawiając się długo wskoczyłem do wody i usilnie starałem się jej pomóc. Udało mi się. Wyciągnąłem małą na brzeg. Mała nie oddychała. Zacząłem ją reanimować, cały świat wirował mi w koło.Nie myślałem o niczym ,chciałem tylko żeby zaczęła oddychać. I udało się ,moje prośby zostały wysłuchane, mała żyje.Dopiero wtedy zobaczyłem,że wokół nas zgromadzili się ludzie.Wszyscy mi gratulowali uratowania życia i mojego bohaterstwa.
Nie czuję się bohaterem.Na zewnątrz jestem dalej taki sam. Jednak w środku coś się zmieniło, dorosłem, spoważniałem.Przez to wydarzenie stałem się kimś innym,w moim mniemaniu bardziej wartościowym człowiekiem na którego w razie potrzeby inni mogą liczyć. I jestem z tego bardzo dumny.
27 4 27
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci