Odpowiedzi

2010-04-17T09:41:21+02:00
We współczesnym świecie ikarowie są potrzebni. Czy ta teza jest prawidłowa.? Postaram udowodnić jej prawdziwość w argumentacji.
Po pierwsze tacy ludzie jak mitologiczny Ikar sa i byli potrzebni, zarówno kiedyś jak i dziś. Dlaczego.? Świat potrzebuje odważnych ludzi, aby cywilizacja się rozwijała. Ikar chcąc udowodnić ze ucieknie, wraz z ojcem postanowił posłużyć się wymyślonymi przez dedala skrzydłami.
Następnym argumentem potwierdzającym tezę jest to, że Ikar był osobą ktory chciał poznać coś nowego. CHciał zbliżyć się do słońca, choć przepłacił to życiem. Ludzie, ciekawi świata są nam potrzebni. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć.
Argumentem obalającym tezę jest to, że Ikar był osobą bezmyślną i nieposłuszną ojcu. Dedal powiedział mu ze wosk się przetopi jest bedzie leciał wyżej. On nie posłuchał, przez co zginął. Gdyby tylko tacy ludzie chodzili po ziemi, a raczej latali, świat zmniejszyłby liczbę swoich mieszkańców. Ale ,mo,żna też powiedziec, ze po świecie ni emogą chodzić tylko wielkie inteligencje, tacy ludzi jak Ikar są przydatni.
Reasumując stwierdzam , ze argumentami dowiodłam prawdziwość tezy.


.:)
1 5 1