×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Jak ludzie reagują na czyjeś cierpienia?jak sądzisz , z czego mogą wynikać ich odmiene reakcje. 10 zdań

2

Odpowiedzi

2009-11-05T14:38:04+00:00
Każdy człowiek inaczej reaguje na ludzką krzywdę i cierpienie.Jeden Cię wspiera, drugi śmieje się za twoimi plecami.Myślę, że jest tak dlatego, że jeden człowiek uważa że twoje cierpienie to coś strasznego, a drugi może uważać że to coś zwyczajnego, a tobie wydaje się że to wielka tragedia.Może być tak że ten kto cię wspiera to twój przyjaciel, a ten kto się z ciebie śmieje to twój wróg. Wróg śmieje się, dlatego że cie nie lubi, a nawet może dlatego że ci zazdrości, a przyjaciel jest od tego żeby pomóc w potrzebie. :)
8 3 8
2009-11-05T14:47:52+00:00
W dzisiejszych czasach ludzie reagują na różne rzeczy w inny sposób.
Nie każdego człowieka interesują losy innego, który przeżywa jakieś cierpienie. Jedni starają sie pomóc takiej osobie, inni natomiast nie przejmują sie tym.
Wynika to z tego że mamy odmienne poglady i charaktery.Możemy pomagać innym w zwalczaniu jego cierpienia pocieszajć go. Jednak nie wszyscy ludzie są na tyle życzliwi żeby angażować sie w sprawy drugigo cvzłowieka. Najczęściej jest tak że większość nas omija takie osoby które przeżywaja cierpienia, nie starają sie pomóc. Nie wszyscy tacy są,ponieważ są wyjątki wśród ludzi którym nie obojętne cierpienie ludzkie. Starają sie postawić na miejscu tej osoby, zrozumieć ja i pomóc jej w rozwiąznaiu problemu przez który tak ona cierpi. Ludzie są różni, mają różne charaktery i to one decydują o tym czy cierpienie innego człowieka jest dla nich sprawa ważniejszą niz ich własne małostkowe sprawy.

Proszę bardzo;)
33 4 33
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci