Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T19:31:13+02:00
Drogi Romeo! Werona, 2 dzień po rozstaniu
Już dwa dni i dwie noce minęły od chwili, gdy powiedziałeś do mnie "Żegnaj" i cichutko wyszedłeś z komnaty. Wciąż czuję jeszcze Twój zapach i słyszę Twój głos.
Kochany! Kiedyż nastąpi dzień naszego ponownego spotkania? Jutro? Pojutrze? Za miesiąc? Rok? A może tysiące lat, które będą niekończącą się pustką bez Ciebie? Mam świadomość, iż zakazano nam spotkań ze sobą, jednak to właśni sprawia, że moja miłość do Ciebie wzrasta.
Najdroższy! Jakże ciężko mi teraz usnąć, gdy nie ma Ciebie obok mnie. Przeklinam każdą noc, jaką dzieliłam razem z Tobą Ukochany, za to, że była zbyt krótka i ranki, które mi Ciebie odbierają. Oni również mimo, iż są święci i niebiańscy, nie mogą pojąć naszych uczuć, tak jak nasze rodziny.
Nawet nie wiesz, Romeo, jak mi Ciebie brak, jak tęsknie. Zaklinam Cię kochany, abyś nie wychodził przed świtem ze swojego ukrycia. Za nic także nie możemy zdradzić przyczyn naszej bezsenności, aby nasze rodziny nie dowiedziały się o łączącym nas uczuciu. Oczekuję zatem Ciebie, tuż po północy, niedaleko dworku.
Na zawsze Twoja
Julia