Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-05T15:51:23+01:00
Nie wyobrażam sobie tego, że za parę dni, czy tygodni świat przestaje istnieć. Gdy pomyślę, że kiedyś może nas już nie być na tym świecie dostaję ,,gęsiej skórki".
Bardzo się boje śmierci, i nie chcę umierać. Wiem, że nadejdzie kiedyś taki moment, że będę musiała odejść z tego świata, lecz na razie staram się o tym nie myśleć.
Ogarnia mnie strach, gdy pomyślę, że kiedy nadejdzie koniec świata, to już nigdy nie zobaczę mojej ukochanej rodziny i znajomych.
Koniec świata, byłby dla mnie strasznym przeżyciem. Trzęsienia ziemi, tsunami, plagi - bo tak to sobie wyobrażam, byłyby przyczyną śmierci milionów ludzi.
Cały otaczający nas świat przestałby istnieć. Wszystkie piękne zwierzęta i rośliny zniknęłyby z naszej planety w mgnieniu oka.
Byłoby przerażające, że to co powstawało w wysiłku i trudzie przez tysiące lat, przestanie nagle istnieć.
Mam nadzieję, że jeśli dojdzie do końca świata nie będzie to za moich czasów. Może to egoistyczne, ale bałabym się patrzeć na to, co by się wówczas działo.
14 3 14
HALOO Do którego to podpunktu :P ?
2009-11-05T15:59:14+01:00
Nie napisze ci rozwiązania ale mogę ci pomóc. Ja bym wybrała 2 opcje. Jest trochę prostsza moim zdaniem. Po pierwsze nie zapomnij o akapitach!
Nie boję sie apokalipsy, bo... Bo to naturalna sprawa. Kiedyś świat się skończy, każdy powinien mieć tego świadomość... Za kilka pokoleń skończą się np. zapasy ziemskie (mowa o ropie i innych ziemskich składach z których czerpiemy pożytek) lub świat tak strasznie będzie zanieczyszczony, że żyć się nie da. Koniec świata jest opisany w wielu rodzajach. Jest też wykorzystywany w dzisiejszej sztuce i literaturze. (Tu możesz podać przykład opisania końca świata z biblii i odnieść się do tego) Niektórzy opisują go jako zwyczajny dzień a inni dzień z piorunami, grzmotami, sztormami itp. Na zakończenie chce dodać, że koniec świata kiedyś przyjdzie i warto się z tym pogodzić, ale nie warto ulegać presji mediów i różnych osób, które głoszą, że w 2012 będzie koniec świata...

Myślę, że pomogłam. Warto być to rozwinęła właśnie o ten przykład z biblii oraz napisała coś od siebie np. że nie wierzysz w takie bzdury typu że w 2012 świat się kończy... i napisać czemu nie wierzysz. Powodzenia!
11 4 11