×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-05T19:00:44+00:00
2 Listopada - Premiera filmu "Megaster" w multikinie

Jan Wejchert, polski przedsiębiorca, założyciel telewizji TVN - zmarł - 31.10

Więcej chyba nic!
0 0 0
2009-11-05T19:33:34+00:00
Zarzdą powiatu bez zmian .
Nie powiodła się próba odchudzenia zarządu powiatu wałbrzyskiego. Opozycja chciała, by składał się z trzech, a nie z pięciu osób, tak jak w tej chwili. Radni lewicy odnieśli nawet połowiczny sukces na poprzedniej sesji, bo projekt zmian trafił w czwartek pod obrady samorządu. Niestety, tylko ośmiu, spośród trzydziestu radnych poparło ten pomysł. Opozycyjny radny Longin Rosiak nie krył rozczarowania.

Warszawa

- Jeśli zajdzie potrzeba, Polska jest gotowa pomóc Ukrainie w badaniu próbek grypy, by stwierdzić, czy jest to odmiana A/H1N1 - poinformował w piątek wiceminister zdrowia Adam Fronczak.


01.11. Warszawa (PAP) - Poniżej przedstawiamy skrót wydarzeń z kraju z soboty i niedzieli, 31października - 1 listopada.
- Trzy osoby zginęły w wypadku śmigłowca Straży Granicznej, którego wrak odnaleziono w niedzielę nad ranem po stronie białoruskiej, około dwustu metrów od granicy, na wysokości miejscowości Klukowicze (Podlaskie) - poinformował PAP rzecznik prasowy podlaskich strażaków Marcin Janowski.

- Śmigłowiec Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, który w sobotę wieczorem rozbił się na terytorium Białorusi jest tak zniszczony, że załoga nie miała szans przeżycia - poinformował w niedzielę na konferencji prasowej w Czeremsze (Podlaskie) wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Adam Rapacki.

- Stosunki polsko-niemieckie są najlepsze w historii - powiedział po spotkaniu z nowym wicekanclerzem i ministrem spraw zagranicznych Niemiec Guido Westerwellem szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski. Jego rozmówca dodał, że jest przekonany, iż przyjaźń między naszymi krajami służy nie tylko nam, ale też Europie.

Jest 2 listopada. Dzień Zaduszny. Jedni stoją w kilometrowych korkach, klnąc pod nosem, że też każdy musiał w tym samym czasie na groby jechać. Drudzy, dopijają właśnie kolejne piwo bądź kieliszek wódki, po czym również za kierownicą swego wehikułu zasiądą. Jeszcze inni paradują między nagrobkami wypachnieni, w najnowszych kreacjach, zakupionych na chybcika dwa dni przed, w myśl słów pewnej piosenki: no pokaż na co cię stać...

Znalazłam tylko tyle .
Sory ze skopiowane ale mam chorego palca i nie mogę pisać.
mam nadzije że to bd dobre
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci