×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz jakie relacje łączą cię z matką,wykorzystaj fragment wywiadu przeprowadzonego z mamą (proszę coś wymyslic)

3

Odpowiedzi

2009-11-05T19:12:51+00:00
Mama-to chyba najpiękniejsze słowo. Dała Ona nam życie..w naszych żyłach płynie jej krew..jest osobą najbardziej z Nami związaną.
Kocha nas i pozwala nam cieszyć się chwilą. Pomaga nam, doradza, pozwala się przytulić i wypłakać na jej ramieniu.
Czego chcieć więcej .?

xd
0 0 0
2009-11-05T19:14:42+00:00
Relacje między mną a moją mamą są bardzo dobre.Na wzajem się uzupełniamy.Jest dla mnie podporą w trudnych okresach w życiu,możemy na sobie polegać gdy potrzebujemy pomocy.Potrafi mi doradzić,pomóc w pracach domowych i zawsze ma dla mnie czas.Jest wyrozumiałą osobą, która bardzo mnie kocha.Nie zamieniłabym jej na żadną inną mamę.Nie mam jej nic do zarzucenia.Jest kochana.
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-05T19:20:44+00:00
Moje relacje z mamą mogę określić na bardzo dobre. Widzę się z nią tuż przed moim wyjściem do szkoły i późnym wieczorem kiedy ona wraca z pracy. Przez to, że widujemy się tak krótko powstaje również o mało kłótni. Z tej przyczyny każda spędzona wspólnie chwila jest cenna i staramy się wykorzystać ją jak najlepiej - na przykład wspólne wyjście na zakupy.
Wiem, że z moją mamą mogę porozmawiać na każdy temat - zawsze dobrze mi doradzi i pomoże. Idę z nią każdym problemem, chodź by z doborem odpowiedniej bluzki na dyskotekę. Nigdy mnie nie wyśmieje lub powie, że jej problemy są ważniejsze od moich. Kiedy coś złego dzieje się w mojej klasie zwracam się do niej o pomoc, a ona najczęściej odpowiada mi jak poprawnie rozwiązać ten kłopot.
Kiedy się z nią kłócę, zaraz mam wyrzuty sumienia, że jest moją matką i należy jej się szacunek. Przeżyła o wiele więcej ode mnie i to ja jestem jej dzieckiem. Zazwyczaj przepraszam ją i mówię, że bardzo ją kocham.
Moja mama jest najlepszą mamą na świecie. Każdemu życzę takich relacji ze swoją mamą.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci