Odpowiedzi

2009-11-05T21:49:28+01:00
Kg karpia = 12 zł

2,85 kg * 12 zł = 34 zł 20 gr
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-05T21:49:22+01:00
1kg - 12 zł
2,85kg - x

12*2,85=34,2 (zł)

Zapłaci 34,20 zł
2 5 2
  • Użytkownik Zadane
2009-11-05T21:49:37+01:00