×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam napisać rozprawke a nie za bardzo wiem jak proszę o jej napisanie temat to: Wspulczesna szkola - nudna czy atrakcyjna dla ucznia?

z góry thx
2

Odpowiedzi

2009-11-06T16:18:41+00:00
Po pierwsze we współczesnej szkole zdobywamy wiedzę, która jest dla nas niezbędna w życiu. Poznajemy język ojczysty, jak również języki obce, uczymy się liczyć, zgłębiamy wiedzę o świecie oraz zaczynamy naukę o biologii i fizyce. Np. gdybyśmy nie chodzili do szkoły, to nie umielibyśmy policzy, ile mamy zapłacić w sklepie lub napisać podanie o pracę, której i tak byśmy nie dostali bez wykształcenia.

Następnie przejdę do kółek zainteresowań. Poprzez nie możemy rozwijać nasze pasje albo po prostu miło spędzać czas, dowiadując się wielu nowych rzeczy. Niektórzy uczą się na tych kółkach do konkursów, a inni poznają wiele ciekawostek o dziedzinach, które wybrali. Są to np. kółka: informatyczne – komputery i Internet, podróżnicze – dzięki nim można nawet wyjechać za granicę, plastyczne - malowanie i rysowanie oraz muzyczne- nauka gry na instrumentach.

xD
1 5 1
2009-11-06T18:25:35+00:00
Współczesna szkoła jest atrakcyjna ponieważ zapewnia nam wszystko co potrzebne do nauki. Niektóży uważają że szkoła jest nudna, w pewnym sensie może jest nudna lecz gdyby nie było szkoły ludzie nie zdobyli by takiego wykształcenia jakie mają dziś.Zajęcia poza lekcyjne pomagają nam w zdobyciu większych umiejętności np. kółko plastyczne- umiejętności malowania, SKS- nauka róznych sportów, chór- umiejętności śpiewania. Napewno tych zajęc jest jeszcze więcej. Więc każdy może w szkole znależc jakieś pozytywne rzeczy. Dla wszystkich na pewno znajdzie się to co najbardziej lubią.


1 4 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci