×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-06T16:56:42+00:00
Moim zdaniem telewizor po części jest przyjacielem, ale po części również i złodziejem czasu. Niektóre filmy, seriale zajmują tylko czas, a nie pomagają nam w życiu codziennym. Oglądając seriale, filmy nie czerpiemy z tego korzyści. Różnego rodzaju teleturnieje edukacyjne poszerzają naszą wiedzę, która jest przydatna w szkole i pracy. Telewizja jest nasza rozrywką. Oglądając mecze, komedie odprężamy się .

Liczę na naj :)
4 4 4
2009-11-06T16:57:28+00:00
Moim zdaniem telewizja może być zarówno przyjacielem, jak i złodziejem. Dwie sprzeczności zachodzące na siebie w bardzo łatwy, prosty a zarazem tak trudny do zauważenia schemat.
Co robimy w zimne, deszczowe po południe? Siedzimy przed telewizorem, oglądając serial, popijąc gorącą czekoladę.. Czas spędzony miło i przyjemnie, czyż nie? Ze zwykłego punktu widzenia, czyli z punktu widzenia widza nie jest to w żaden sposób groźne. Raczej przyjemne. Przecież mamy mniejszą szansę na przeziębienie, (nie musimy wychodzić z domu, co zapewne skończyłoby się katarem, kaszlem..) przy okazji odpoczywamy.. Jednak.. Po południa nie często będą zimne, a apetyt na spacer mniejszy. Wtedy następnego dnia znów oglądamy kolejny odcinek serialu. I tak dzień w dzień. W końcu okazuję się, że nie możemy przestać go oglądać. Pod koniec każdego odcinka przerwane jest najważniejsze wydarzenie. Wtedy już wiadomo, że zamiast spotkać się z przyjaciółmi będziemy oglądać kolejny odcinek telenoweli..
Jest to pewien sposób uzależnienia. Można uzależnić się od hazadru, alkoholu, papierosów jak i zarówno od telewizji. Pamiętajmy, że wszystko jest dla ludzi, lecz sens w tym, żeby odpowiednio z tego korzystać.
4 4 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci