×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Przemówienie, ok. 3 minutowe na dowolnie wybrany temat, wyłączając święta(dzień nauczyciela, zakończenie roku, urodziny itp.). Może być nawet na temat

piwa-jasne czy ciemne lub o dziurawej skarpetce...cokolwiek
3

Odpowiedzi

2009-11-06T21:57:38+00:00
Drodzy Uczniowie

Apelujemy do Was w sprawie bardzo ważnej,w sprawie nawet życia lub śmierci.Bedę dzisiaj mówić o spożywaniu alkoholu.Alkohol nie tylko szkodzi zdrowiu,lecz powoduje raka i choroby serca.Spożywając go często skracamy swoje życie.Co powoduje świadomą śmierć.Wiec uczulam was na niego uważajcie i pamiętajcie,że zawsze jest powód by żyć.
1 5 1
2009-11-06T21:57:42+00:00
Przemówienie na zakończenie roku szkolnego:

Szanowna Pani Dyrektor! Drodzy Nauczyciele i wychowawcy! Koledzy i koleżanki!
Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali. Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.
Jest to chwila smutna dla nas wszystkich. Rozstajemy się po trzech spędzonych wspólnie latach. Latach bogatych w radości i smutki. Jestem przekonana, że prawie każdy z nas pamięta dzień kiedy po raz pierwszy przekroczył próg tej szkoły. W drzwiach serdecznym uśmiechem witała nas Pani Woźna odganiająca nielicznych, którzy malowali nasze twarze na podobieństwo kota. Na sali gimnastycznej podczas noworocznej akademii przywitali nas starsi koledzy. Od pierwszych chwil spędzonych tu można było odczuć tę niepowtarzalną atmosferę panującą w Tym Gimnazjum. Wszyscy tu są dla siebie życzliwi i skorzy do pomocy, nie biorąc oczywiście pod uwagę wyjątków bez których świat byłby nudny. Atmosfera ta zawsze napawała nas chęcią do zdobywania wiedzy.
W zdobywaniu wiedzy pomagali nam nauczyciele. Próbowali oni rozbudzić w nas głód wiedzy, ciekawość świata. Starali się pogłębiać naszą wiedzę w zakresie każdej dziedziny życiowej. Przez te trzy lata ich największym celem było naprowadzenie nas na taką drogę abyśmy wyrośli na wartościowych i uczciwych ludzi.
Drodzy wychowawcy! Mamy nadzieję że będziecie nas dobrze wspominać. Dziękujemy wam za wasz trud i serce jakie nam okazaliście. Aż nazbyt dobrze wiemy, że często byliśmy dla was ciężarem, sprawialiśmy kłopoty. Przepraszamy za wszystkie te przykre chwile. Mamy nadzieje, że zapomnicie o naszych błędach, a w pamięci waszej zapadną tylko te dobre chwile!
Przyjaciele! Szkoła ta dostarczała nam nie tylko wiedze ale również zabawę. Nieodłącznym elementem życia naszego Gimnazjum były dyskoteki. Organizowane były one wraz z każdą nadarzającą się okazją. Ponieważ dyskoteki to to co gimnazjalista lubi najbardziej zabawa na nich zawsze była udana. Oczywiście nie było by dyskotek gdyby nie nasz Pan K........, któremu z tego miejsca pragnę podziękować w imieniu nas wszystkich.
Po co chodzimy do szkoły! To wie najmniejsze nawet dziecko. Oczywiście po to aby poszerzać naszą wiedze! Nauczyciele naszego Gimnazjum dawali nam wiele możliwości poszerzania naszej wiedzy nie tylko w zakresie godzin lekcyjnych. W czasie popołódniowym organizowany był szereg zajęć fakultatywnych na które uczęszczali ci z nas którzy chcieli wiedzieć trochę więcej od swoich kolegów i koleżanek. Każdy z nas miał możliwość nauki gry na gitarze lub skrzypcach, pogłębiania swojej wiedzy z zakresu przedmiotów humanistycznych lub ścisłych, a najbardziej wysportowani chodzili na zajęcia SKS-u. Ci którzy korzystali z oferowanych fakultetów mieli okazje pochwalić się swoją wiedzą na licznych olimpiadach i konkursach. Ich wyniki były dla nas zazwyczaj bardzo miłym zaskoczeniem.
Na koniec chciałam pogratulować wyników z egzaminów. Zaczynają się wakacje. Przez dwa miesiące będziemy odpoczywać. Jedni pojadą w góry inni zaś nad morze. Wszyscy nabierzemy nowych sił i pełni nowych energii 1 września przekroczymy próg szkoły którą sobie wybraliśmy i do której się dostaliśmy. Zaczniemy wszystko od nowa. Poznamy nowych ludzi zawrzemy nowe przyjaźnie. Jestem pewna że pomimo nowego otoczenia będziemy pamiętali o starej szkole z którą nieodłącznie kojarzyć będziemy 3 lata naszego życia.
Dziękuje wam za uwagę i życzę dalszych sukcesów.
0 0 0
2009-11-06T22:01:42+00:00
. Witam wszystkich uczniów i uczących ! .

moje przemówienie będzie dość nietypowe ;))

. Dziś będę bronić ... mundurków i to właśnie w tej sprawie pragnę wygłosić przemówienie . xdd .np : Argumenty na to, że mundurki wcale nie są takie beznadziejne:1. gdyby ktoś chciał coś przeskrobać, np. wysadzić kibel xD, dzięki temu, że wszyscy są ubrani tak samo, ciężko stwierdzić, kto popełnił przestępstwo2. mundurek świetnie nadaje się na wypad na ryby xD (w naszej szkole są takie zielone kamizelki xD)3. można wytrzeć brudne ręce, nie będzie nic widać - mają kolor brudnozielono-szary xDNie należy iść na łatwiznę i wyróżniać się poprzez zdejmowanie mundurka. Trzeba spróbować wyglądać oryginalnie, nie ściągając go. Koleś zdejmie i myśli , że jest gwiazdą. Żadna z niego gwiazda , zwykła ciamciaramcia! [ genialne słówko wymyślone przez Romana Giertycha ]. Podejmij wyzwanie Actimela! xD Noś mundurek przez dwa tygodnie, jeśli przeżyjesz, to dobrze, jak nie... cóż , nie gwarantujemy zwrotu pieniędzy xD I nie wstydźmy się mundurków! Nośmy je także poza szkołą! I choćby ktoś z tego powodu miał nas wyśmiać, prześladować, dokuczać, choćbyśmy mieli stracić szacunek wszystkich , stracić przyjaciół , choćby jakiś zbir miał nas napaść , okraść, skrzywdzić , pobić , nabić siniaków , połamać ręce i nogi , zgwałcić, zabić, zamordować, wywieźć gdzieś za miasto i porzucić nago w krzakach , to mimo to, nie bądźmy tchórzami, nie bójmy się nosić mundurków i bądźmy z nich dumni! xD iksss de .


Jeśli udało mi się przekonać chociaż jedną osobę, że mundurki nie są takie złe, że to błogosławieństwo , za które należy dziękować , jeśli chociaż ta jedna osoba będzie nosić mundurek z radością, to ja naprawdę zazdroszczę tej osobie głupoty i naiwności ;PDziękuję za uwagę i (ekhym) cierpliwość. Ałwiderzejn xD___ coś mniej więcej takiego ;P .

możesz jeszcze coś dopisać , żeby było śmieszniej . ; d .

2 4 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci