Odpowiedzi

2009-11-07T13:38:30+01:00
1. Możliwość posiadania dobrze płatnej pracy. Od tego zależą nasze dalsze sukcesy, kariera zawodowa.
2. Dzięki nauce języków obcych łatwiej jest się porozumieć poza granicami kraju.
3. Dzięki nauce możemy cały czas dalej się rozwijać, próbować nowych rzeczy (chodzi tu o różnego typu wynalazki, itp.)
4. Możemy spełniać nasze marzenia. Np. jeżeli chce się zostać sławnym aktorem, czy dziennikarzem trzeba skończyć odpowiednie studia.
2009-11-07T13:39:39+01:00

Korzyści z nauki jest bardzo wiele.Według mnie liczne korzyści z edukacji przysłaniają jej słabsze strony.
Po pierwsze człowiek dzięki powiększaniu swojej wiedzy staje się inteligentniejszy,co pozwoliło naszym przodkom na rozwijanie sie.To dzieki pogłebianu róznych nauk zycia człowiek stworzył wspołczesna cywilizacje zaczynajac od zycia w jaskini.
Po drugie licze badania z roznych dziedzin wiedzy ułatwiły nam zycie,pozwoliły na jego znacze wydłuzenie,ułatwiły nam poznanie historii naszej planety i lepsze zrozumneinie otaczajacego nas srodowiska.
Nastepna kwestia jest to iz ze wlasnie dzieki edukacji czujemy sie bezpieczni.Uczymy sie o naszych prawch i obowiazkach uczniach,obywatela.To własnie dzieki nauce stworzono prawa człwieka według których wszyscy jestesmy rowni a nie jak w czasach prechistorycznych silniejszy rzadzi.
Nastepnym argumetem jest to iz w szkole poznajemy mnostwo ludzi.Uczymy sie zyc w społeczenstwie,grupie.Zawieramy pierwsze przyjaznie które moga przetrwac całę zycie i pierwsze miłosci.Szkoła kształtuje nasze podejscie do swiata, ma znaczny wpływ na nasze poglady.
Ostatnim przytoczonym przeze mnie argumentem jest to iz dzieki dobrej edukacji.Wiedzy jaka przyswoimy sobie w szkole zalezy nasza przyszlosc,nasza praca oraz przyszle zarobki.
Mam nadzieje ze przytoczone przeze mnie argumenty udowodnily ze nauka jest bardzo wazna w zyciu kazdego człowieka.Dzieki niej powstał swiat jaki nas otacza.Wiedza zdobyta w szkole pozwala nam na zrozumnienia otaczajacego nas swiata,a w szkole poznajemy nasze przyjaznie pierwsze uczucia uczymy sie przebywania z innymi ludzmi,wspołpracy z nimi.

mam nadzieje ze Ci pomogłem ta rozprawkę sam napisałem tylko popraw sobie jak są jakieś błędy w niej mam nadzieje że Ci jakoś pomogłem.