Jak rozumiesz słowa: " rzeczywisty, czy zmyślony, prawdziwy czy fałszywy, błyszczy zagadkowo w ciemnościach. Tak toczy się świat, bez tego błysku potoczyłby się w nicość.

Lub

Wybierz dowolny przedmiot(tylko nie pierścień) i spróbuj go ożywić w opowiadaniu.

2

Odpowiedzi

2009-11-08T12:19:41+01:00
A) że świat musi być rzeczewisty ale też trochę zmyślony prawdzimy i fałszywy. Musi byc w nim coś ciekawego zaskakującego bo inaczej znudził by się ludziom
3 2 3
2009-11-08T12:21:56+01:00
Stało się to pewnego wieczoru.Zafascynowałem się pewną książką przygodową.Opowiadała ona o 2 poszukiwaczy skarbów.Gdy moje oczy skupiły się w okół ilustarcji.Me ciało i dusza pofruneły w otchłań.Znalazłem się w dżungli!Pierwsza moja reakcja krzyk,bałem się...Nie znane,ciemność...Brzmiał we mnie strach i nie pokoj.Byłem pewien,że książka ożyła.Nagle usłyszałem wycie lwa,hijeny i małpy,które naśmiewały sie z mych odruchów na przyrodę.Wystraszyłem się,chwyciłem się drzewa i go tuliłem.Nie puszczę go!Zastęłem...W końcu wschód słońca,naresćie-pomyślałem.To było zbawienie.Ech,gdyby nie one umarł bym z głodu i wycięczenie.Pobiegłem do źródła,zjadłem banana..I nagle czuje na mych plechach dodytk ciepłych rąk.Znalazłem się w domu,a matka mie pyta gdzie odłożyłem telefon.Ufff...pomyślałem wtuliłem się w mame i powiedziałem ,że ją kocham!
Od tej pory mam starcha zajrzec w TĄ książkę..Ona na prawdę ożyłą!
4 2 4