Odpowiedzi

2009-11-08T12:26:39+01:00
22.08.57

Drogi przyjacielu!
Ach,jak dawno Cie nie widziałem.Wyściskam Cię!Chcę wrócić na planetę B 612.
Nie potrafię ,ani chwili bez niej wytrzymać.Me myśli ciągle do niej ciągną a ciało mówi jedno :bierz krok i leć w tam tą strone.Kochany przyjacielu spraw ,abym mógł tam wrócić.nie przeżyję kolejnych dni...Nocami płaczę,wspomnienia nie dają mi życ.
Tak wiem,może to głupio zabrzmi zakochałem sie w tym miejscu.Z całego serca proszę ,pomoż mi!Mam nadzieje ,że się szybko spotkamy.reszte Ci wyjaśnie wtedy.

Twój Mały Księciu
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-08T12:42:14+01:00
Ziemia, (datę wymyśl)

Kochany Przyjacielu!

Po tym, jak mnie oswoiłeś, czuję się jeszcze bardziej nieszczęśliwy, że muszę opuścić Ziemię. Przed godziną usiadłem sobie na kamieniu i rozmyślałem: jak to by było, gdybym znów spotkał moją ukochaną Różę.
Wiesz, co wymyśliłem? Muszę do niej wrócić! Nie smuć się, ale ona na planecie B16 pewnie drży z zimna, a ja zapomniałem ją okryć! Nie mogę jej zostawić teraz, gdy jest taka przybita.
Och Lisie! Tak mi żal, że muszę Cię opuścić teraz, gdy dopiero co się poznaliśmy, lecz Róża jest jeszcze jednym przyjacielem, którego kocham całym moim sercem i do którego muszę wrócić. Obmyśliłem już cały plan. Nie mogę Ci go wyjawić, bo jeszcze starałbyś mnie odwieść od tego pomysłu. Ja już zdecydowałem. Żegnaj Przyjacielu! Będę Cię pamiętał zawsze, o każdej porze, nawet gdy spojrzę na wschód Słońca.

Na zawsze przyjaciel
Twój Mały Książę
3 2 3