×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Wyszukaj informacij na temat systemow opereracyjnych :

- Windows
-Linux
Tylkooo Prosze o Krotkie Rozwiazania
3

Odpowiedzi

2009-11-08T12:40:04+00:00
Windows-rodzina kilku systemów operacyjnych wyprodukowanych przez firmę Microsoft. Systemy rodziny Windows działają na serwerach, systemach wbudowanych oraz na komputerach osobistych, z którymi są najczęściej kojarzone.
linux-odzina uniksopodobnych systemów operacyjnych opartych o jądro Linux. Linux jest jednym z przykładów wolnego i otwartego oprogramowania (FLOSS): jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany

wikipedia mi pomogły
0 0 0
2009-11-08T12:40:24+00:00
Windows, oprogramowanie podstawowe graficznego interfejsu użytkownika, opracowane w MIT w 1984 r. z przeznaczeniem do pracy w systemach uniksowych; wielokrotnie ulepszane i rozszerzane (wersja X11 z lat dziewięćdziesiątych). Według standardu X11 opracowano zarządców okien, wśród których do najczęściej stosowanych należą programy: Open Look i Motif.
Linux — nowoczesny system operacyjny wzorowany na systemie Unix, opracowany w roku 1991 przez Fina Linusa Torvaldsa i poddawany ciągłym udoskonaleniom. Stał się bardzo popularnym systemem dla serwerów internetowych, dorównując możliwościom wielu innym systemom operacyjnym.

sory ale krocej sie nie dalo :)
0 0 0
2009-11-08T12:44:14+00:00
Microsoft Windows – rodzina kilku systemów operacyjnych wyprodukowanych przez firmę Microsoft. Systemy rodziny Windows działają na serwerach, systemach wbudowanych oraz na komputerach osobistych, z którymi są najczęściej kojarzone.
Popularne aplikacje w Windows: Internet Explorer, Windows Media Player, Outlook Express. Wersje: 16-bitowe środowiska operacyjne, Hybrydy, 16/32-bitowe środowiska operacyjne, Hybrydowe, 16/32-bitowe systemy operacyjne, 32-bitowe systemy operacyjne, 64-bitowe systemy operacyjne

Linux - rodzina uniksopodobnych systemów operacyjnych opartych o jądro Linux. Linux jest jednym z przykładów wolnego i otwartego oprogramowania (FLOSS): jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci