×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o pomoc w napisaniu wiadomości z angielskiego:

Organizujesz piknik z kolegami z kursu językowego. Napisz wiadomość do jednego z nich i poproś o przyniesienie czegoś do jedzenia.:
-przypomnij o terminie planowanej imprezy
-zasugeruj,co mógłby przynieść kolega
-powiedz,co ty przygotujesz
-wyraź nadzieję,że piknik będzie udany


pilne! bo na jutro
3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T14:30:16+00:00
Hi, I remember about our picnic it, which will proceed about hour 14:30.If it will not cause it can bring it it inconvenience plastic cubes and dessert plates. Please, about it , as I will bring blanket , feed and drinking. Mum hope that picnic imitate and there will be cheerful.For seeing on place .


To wszystko co udało mi się wymyślić , mam nadzieję ,że pomogłam .Bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy które będą w tekście , naprawdę się starałam. Na dole masz tekst po polsku . ;)

Hej , przypominam Ci o naszym pikniku , który odbędzie się o godzinie 14:30.Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to mógłbyś przynieść plastikowe kubeczki i talerzyki.Proszę Ciebie o to ,ponieważ ja przyniosę koc,jedzenie i picie.Mam nadzieję , że piknik się uda i będzie wesoło.Do zobaczenia na miejscu!
0 0 0
2009-11-08T14:37:35+00:00
Np:
Hi Michał!
Did you can take some food for party tomorrow. You can take sandwich, popcorn or something else. I gonna take the corn and pie. I think the party gonna be the best fo ever.

na polski:
Cześć Michał !
Czy mógłbyś przynieść trochę jedzenia na jutrzejszą imprezę. Mógłbyś przynieść kanapki, popkorn lub coś innego. Ja przyniesę kukurydzę i ciasto. Myślę że przyjęcie będzie najlepsze ze wszystkich.
0 0 0
2009-11-08T14:55:40+00:00
A quick note to tell you that picnic starts tommorow at 13.00 in Royal Garden.You could bring some sandwiches, chips, and juice.I'm going to prepare a greek salad and bring chocolate cookies. I hope that the picnic will be successful and we will have lot's of fun.Take care XYZ
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci