Odpowiedzi

2009-11-08T16:03:24+01:00
Rodzina A-120euro:5=24euro
rodzina B-1,2euro:6=0,2euro
24euro:0,2euro=120
Na wyżywienie jednej osoby z rodzina A przypada 120 razy więcej niż na jedną osobę z rodziny B
1 5 1
2009-11-08T17:03:45+01:00
Rodzina A-120euro:5=24euro
rodzina B-1,2euro:6=0,2euro
24euro:0,2euro=120
Na wyżywienie jednej osoby z rodzina A przypada 120 razy więcej niż na jedną osobę z rodziny B
1 5 1