×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-08T15:28:43+00:00
Moja rodzina jest wsparciem, dla mnie w trudnych sytuacjach. Moja rodzina te słowa może powiedzić osoba, która ma kochających rodziców, mamę tatę, rodzeństwo. Ale dla kogo znaczy "moja rodzina" dla jednych jest to mama, tata, rodzeństwo, babcia, dziadek, ale jest też kot czy pies, albo jakieś zwierzątko. Każdy ma inne wyobrażenie swojej rodziny.
43 2 43
2009-11-08T15:32:05+00:00
Rodzina jest dla mnie bardzo istotna. Uważam, że jest ona podstawą do ciepłego, dobrego życia. Sądzę iż rodzina powinna być przykładem dla dzieci, aby nie "zeszły" na złą drogę i zostały wychowane tak, jak trzeba.

Rodzina to np. wspólne niedzielne obiady przy stole. Takie posiłki zbliżają do siebie domowników, którzy żyją w ciągłym biegu i szumie pozostałych sześciu dni w tygodniu. Wydaje mi się, że jednym z łączników rodziny jest właśnie stół. To przy nim może się spotkać cała rodzina. I choć obiad czy kolacja w wielu przypadkach nie jest wytworna, to i tak milej zje się w towarzystwie Rodziny a nie osób których się nie zna z którymi nie jest nam tak blisko jak z rodziną.
Rodzina kojarzy mi się z ciepłem rodzinnym, wspólnymi posiłkami, rozmowami, miłością, szczerością, tolerancją, a także szacunkiem i odpowiedzialnością. Uważam, że rodzina jest ważna w życiu każdego człowieka.

Tu masz link do strony "czym jest dla mnie rodzina" http://www.sciaga.pl/tekst/33336-34-czym_dla_ciebie_jest_rodzina
104 4 104
2009-11-08T15:33:11+00:00
Pod słowami "moja rodzina" kryją sie osoby bliskie, które w każdej sytuacji próbują pomóc i nawet jeśli jest źle wspieraja nas bez względu na wszystko. Nigdy nas nie puszczą i zawsze bedą przy nas. nawet wtedy gdy robimy coś źle oni próbują nam pomóc i naprawić to. Niektórzy pod słowem moja rodzina widzą tylko najbliższych, mame, tate lub rodzeństwo, ale nieraz nwet osoby, z rodziny które mniej znamy duzo nam pomogą,. nieraz nawet bardziej niż najbliżsi
103 4 103
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci