×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list otwarty do dowolnej osoby lub grupy, w którym poruszysz istotny z twojego punktu widzenia problem dla szkoły, osiedla, miasta itp,. np.

zorganizowanie ścieżek rowerowych:D
z góry dzięki za pomoc:)
1

Odpowiedzi

2009-11-08T19:08:16+00:00
08.11.2009r.
(miejscowość)


Drogi Burmistrzu,
Piszę do Pana ten list, ponieważ chcę poruszyć pewien bardzo ważny dla mnie temat. Mianowicie uważam, że w naszym mieście powinny być drogi rowerowe.
Wiele osób ma duże problemy z dotarciem do różnych miejsc. Można temu zapobiec. Uczniowie często do szkoły muszą tłuc się tramwajami lub iść piechotą. Zajmuje im to jednak dużo czasu. Tłoki w tramwajach są nie do wytrzymania. Idąc piechotą zawsze można nie dotrzeć na czas. Dzięki temu można ponieść różne konsekwencje. Jest to bardzo duży problem. Moim zdaniem jest to dobry pomysł, aby w naszym mieście pojawiły się ścieżki rowerowe. Umożliwiłyby nasz rozwój fizyczny. Wiele osób nie przepada za tym, aby jeździć wszędzie autobusami lub samochodami. Zdrowsze dla nas wszystkich jest przebywanie na powietrzu. Wiadomo również, że dzięki tym ścieżkom zmniejszyło by się zanieczyszczenie powietrza. Ludzie częściej jeździliby rowerami i nie zatruwali powietrza spalinami samochodów.
Proszę o rozważenie mojej prośby. Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Tak byłoby lepiej dla nas wszystkich .( po zdaniu : Mianowicie uważam, że w naszym mieście powinny być drogi rowerowe. jest akapit. po 'drogi burmistrzu rowniez akapit i po 'ludzie czesciej jezdziliby rowerami i nie zatruwali powietrza spalinami tez jest akapit. ) czyli wstep, rozwiniecie i zakonczenie . na koniec dodaj swoj podpis
4 4 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci