×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz rozprawkę w której uzasadnisz stwierdzenie, że podróże są bogatym źródłem wedzy i dostarczają ludziom woelu przeżyć. prosze o w miare długą pracę

ale nie ściągniętą z neta bo moja nauczycielka tego nie cierpi.
2

Odpowiedzi

2009-11-08T19:15:16+00:00
Podróżując możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Każda nowo przeżyta przygoda wzbogaca nas o nowe doświadczenia, wiedzę. Świat jest pełen magii ; niezwykłych stworzeń, dziwnych roślin, różnych znaków pradawnych cywilizacji.
W każdym zakątku ziemi znajdziemy miejsce dla siebie. Luksusowe hotele, gdzie możemy zjeść różne ciekawe dania i poznać historię zwierząt, owoców lub warzyw, które właśnie jemy ; Plaża. Ciepły piasek, błękitne morze da nam spokój i siłę, a również wyruszając w głąb morza możemy napotkać różne dziwne stworzenia. ; Lasy. Tu chyba najwięcej przeżyć i niepowtarzalnych doświadczeń.
Nasze życie jest krótkie, i powinniśmy z niego korzystać ile się da, pochłaniać jak najwięcej wiedzy i nie bronić sobie łez w oczach z powodu piękna.
1 1 1
2009-11-08T19:29:52+00:00
Z podróży możemy zobaczyć i poznać wiele nowych przedmiotów które z w innych krajach wykożystywane do codziennego użytku możemy także zwiedzać starożytną histrorię dan=ych krai można się dowiedzieć wiele ciekawostek związanych z państwem od tutejszych ludzi można poznać nowe techniki malarstwa jak np z chiny mam chińską sztuke malarstwa mangę jest ona bardzo ciekawe i nowoczesne . wW innych krajach jest dużo innych krajobrazów niż tu można zobaczyć bardzo dużo sklepó z modną odzieżą .Podróże dodają nam bardzo dużą wiedzę o danych krajach i ich histori można bardzi wiele zwieddzić i zaopserwować
1 1 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci