Odpowiedzi

2009-11-09T16:03:35+01:00
Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma trzynaście lat. Chodzi razem ze mną do szóstej klasy. Jest osobą szczupłą i wysoką. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo. To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi. Często pomaga mi w trudnych sytuacjach. Czasem bywa nawet zabawna. lubi przyrodę , dlatego przynajmniej raz w tygodniu jeździ na wycieczki rowerowe do lasu. A w wolnych chwilach czyta książki przygodowe.
Według mnie jest to najantypatyczniejsza osoba w klasie. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Agnieszka.
2009-11-09T16:09:07+01:00
Jest wokół mnie wiele osób do naśladowania, ale ja najbardziej lubię Monikę, która chodzi ze mną do jednej klasy.
Szczerze ja podziwiam. Jest skromna osobą, nigdy nie widzialam zeby się wywyższała, a ma czym , poniewaz jest wysoką, piekna blondynką. Zazdroszczę jej urody. Wiele osób postrzega ja jako uczynną, pomocna i bzinteresowna osobę. Można jej pozazdrościć cierpliwości i opanowania. W nawet najcięższych sytuacjach jest spokojna jakby nic sie nie działo. Zawsze można na nia liczyć. Jest bardzo otwarta dla ludzi. Nigdy nie kłamię. Jest zadbana dziewczyną.
Monika jest osoba godna nasśadowania. Wszyscy ze szkoły bardzo ją lubimy i podziwiamy. Nigdy mnie nie zawiodła. Poprostu ja uwielbiam. Jest moją kochana przyjaciółką.