Odpowiedzi

2009-11-09T17:24:15+01:00
3 * 10,40 = 31,20
x - 2 kg cukierków owocowych
x+ 0,25x = 31,20
1,25x=31,20
x=24,96
42,96:2 = 12,48
7 2 7
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-09T17:24:28+01:00
3kg*10,40zł=31,20zł
31,20zł+25%=39zł
39zł:2=19,50zł
Odp.Jeden kg cukierków czekoladowych kosztuje 19,50zł
15 4 15