×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-09T17:51:53+00:00
Ja znam dwa kręgi i poniżej krótko je opisze:
krag japonski-jest najmniejszy z wszystkich kregow, obejmuje Japonie I dwa panstwa koreanskie. W Japoni-jezyk japonski, w Korei jezyk koreanski. Religia Japoni jest szintoizm ale wielu japonczykow I wiekszosc koreanczykow wyznaje buddyzm.
-krag Afryki Subsaharyjskiej-stanowi zwarty obszar lezacy na poludnie od Sahary, potocznie zwany Czarna Afryka. Pod wzgledem liczebnosci dominuja wyznawcy tradycyjnie wierzeń plemiennych, potem wyznawcy islamu, a nastepnie chrzescijanstwa oraz religii afrochrzescijanskich.
6 3 6
2009-11-09T18:48:08+00:00
Islamski - arabskie kraje afryki i azji --> podporzadkowanie zycia prywatnego zasadom wiary, zaangazowane uczestnictwo w praktykach religijnych, surowosc moralna, rezygnacja z wolnosci jednostki
2 3 2
2009-11-09T18:53:11+00:00
Europejski-europa zachodnia i środkowa;poszanowanie jednostki,postawa otwartości wobec innych,umiłowanie wolności,pragnienie sukcesu,dążenie do ciągłego rozwoju.Pacyficzny-Hawaje,Nowa Gwinea,Malezja,Polinezja;przywiązanie do własnej kultury,tradycji,obrzędów.Japoński-Japonia i kraje koreańskie;silne poczucie odrębności narodowej,,honor,oddanie odwaga pracowitość.Subsaharyjski-Czarna Afryka;silne więzi plemienne, magia i zabobony,przywiązanie do tradycji,umiłowanie tańca,życie w zgodzie z naturą.Australijski-Australia nowa Zelandia:kształtowane przez emigrantów(głównie z Europy);dla rdzennych mieszkańców,Aborygenów,wartością jest ziemia,brak przywiązania do własności, wolność,życie w zgodzie z naturą.
6 3 6
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci