Jeden dzień na szczęśliwej wyspie. sporządzi zapis w swym dzienniku podróży. podaj położenie wyspy,opisz ją, wymień sposoby spędzania czasu, wyjaśnij, na czym ma polegać niezwykłość tego miejsca.
(to wcale nie musi być wyspa tylko jakies inne miejsce )

proszę mam ją zaległą a muszę ją jutro oddać
z góry dzięki

1

Odpowiedzi

2009-11-09T20:00:59+01:00
Den dzień na szczęśliwej wyspie. sporządzi zapis w swym dzienniku podróży. podaj położenie wyspy,opisz ją, wymień sposoby spędzania czasu, wyjaśnij, na czym ma polegać niezwykłość tego miejsca.
(to wcale nie musi być wyspa tylko jakies inne miejsce )

22.11.99r.
Więc mam takie naj skrytsze marzenie!Znaleźć się na szczęśliwej wyspie...Ach,gdyby to było możliwe.Właśnie o tym rozmyślałem i wpadł do mnie mój przyjaciel.
Zaproponował mi wyjazd statkiem na ocean spokojny.Byłem radosny,to właśnie to ,czego pragnęłem!Od razu zabrałem się do poakowania potrzebnych rzeczy.Towarzysz poszedł przygotować pojazd.Wyruszyliśmy...Płyneliśmy już z dobre 3godziny.Było świetnie,zabawy ,tańce,alkohol.Płyneliśmy przed siebie ,w nie znane.Nagle pojawiła się na choryzącie wielka ,błyszcząca ,kolorowa jak teczą plama.Wkroczyliśmy w nią.Pojawiliśmy się na wyspie.To o czym myslałem,me naj sprytsze marzenia się spełniały.Było zbyt idealnie!Pięknie....