Odpowiedzi

2009-11-09T21:56:17+01:00
Na początek proponuje wyjaśnić wkład Edgara w mataczeniu przy konstruowaniu aktów prawnych preferujących ekonomicznie na rynku PiS-i SKOK i „przyjrzeć się” samym SKOK-om.
T.Lis o PiSie w piątek w TOK FM:
„Oni wychodzą przed mikrofon i bez zmrużenia oka łżą, łżą, łżą, łżą”
A Edgar jest w tym łżeniu jest szczególnie sprawny i twórczy (oni chyba wszyscy przeszli bardzo intensywne szkolenie w łżeniu i socjotechnice kontaktów z mediami). I ta jego nowo mowa. Zi0br0 w każdym swoim strzelistym zdaniu (które następnie powtarza wielokrotnie w innym szyku) musi dwukrotnie użyć słowa „prawda”. A Edgar „w tym znaczeniu”, „w tym temacie, „w tym znaczeniu”, „w tym temacie, ….
Po przeczytaniu artykulu dochodze do wniosku, ze kaczynscy otaczaja sie tylko ludzmi absolutnie im oddanymi (pamietacie Himmler'a). Przypomina mi sie haslo "twoj honor to wiernosc", haslo promowane wsrod oddzialow SS...
Od czasow, gdy Urban byl rzecznikiem rzadu, nikt z politykow mnie tak jawnie i chamsko nie probowal oklamywac jak Gosiewski. (Co prawda J. Kaczynski czesto mowi to samo, tylko w nieco bardziej wyrafinowanej formie.) A Urban przynajmniej bardziej inteligentny byl...

"Ożenił się dwukrotnie. Pierwsza żona, Małgorzata Gosiewska, jest dziś posłankąPiS. Ma z nią syna Eryka - od Eryka Pomorskiego. Z obecną, Beatą, syna i córkę Kingę - od świętej Kingi."
Za którym razem Poseł sprzeniewierzył się sakramentowi małżeństwa? Za pierwszym, czy grzeszy w obecnym związku? A może dostał rozród kościelny? No cóż wszyscy jesteśmy grzeszni, tylko jak widać jedni mniej (ci z PiS, wszak to samo dobro),a drudzy bardziej (lewica, liberałowie z PO, homosie, aferzyści, cyklisci,złodzieje, autorka powyższej opinii, Ci, którym jej opinie pasują ect...).
"W biurze Przemysława Gosiewskiego dzwoni telefon. Poseł od razu: - Proszęzadzwonić później, teraz nie mogę rozmawiać, udzielam dużego wywiadu Gazecie Wyborczej"
A jak to był telefon z polecenia Ojca Dyrektora? Może nie trzeba było tak ostro?Jak "wybiórczej" zależy, to poczeka.
"Pod koniec prac komisji Przemysław Gosiewski zapowiedział, że postawi 12 osób przed Trybunałem Stanu."
No właśnie, obiecanki cacanki. Głupi, co uwierzyli... i wierzą dalej prawnikom z PiS (czytaj politykom).
"komisja o szerokich uprawnieniach, umocowana konstytucyjnie, wsparta
autorytetem Wysokiej Izby, komisja, której obradom mogą się przysłuchiwać tysiące Polaków: ustali prawdę, pokaże mechanizmy patologii władzy i przyczyni się do sprawiedliwego ukarania winnych, bez względu na to, jaką oni pełnią funkcję w państwie"
Jasne ukarzesz ich jak tych 12 powyżej. A ja powiadam kto komisjami wojuje, od komisji ginie... I tylko taka jedna myśl, że widownia kazdego kolejnego odcinka reality-show jest mniejsza i mniejsza...
"Dopiero z prokuratury się dowiedziałem, kiedy to ustalili. Tyle osób się kręci po biurze, przychodzą młodzi ludzie, ktoś się mógł wygłupić. Albo jakiś haker może." Tak... litosciwy ten haker, raz namieszał i już mu wystaczyło. A może sam poseł Nowak przyszedł do biura nakryty peleryną niewidką, usiadł złośliwie przy Twoim komputerze i wstukał paszkwil na siebie . "Bulterier PiS bis" przyłapany na kłamstwie, czy pańscy ludzie to BMW, Panie Poseł?

PS przepraszam juz poprawione
2009-11-09T23:03:15+01:00
Korupcja jest wielkim kłopotem wszystkich rządzących, niezależnie z jakiej orientacji politycznej pochodzi partia, która zwyciężyła w wyborach i która jest u steru rządów, to jednak odpowiada ona za życie społeczne.