W biuletynie internetowym przeczytałeś artykuł popierający ściąganie w trakcie egzaminów. Chcesz wziąć udział w dyskusji na ten temat. W liście do redakcji wyraź swoje oburzenie i zakwestionuj opinię autora.
:Podaj cel listu oraz temat artykułu i nazwisko jego autora
:Opisz poglądy autora i wyjaśnij, jakie uczucia wzbudziła w tobie treść artykułu
:Poinformuj, z czym się nie zgadzasz i podaj uzasadnienie swojej opinii
:Wyraź nadzieję, że twój list zostanie opublikowany na stronie internetowej i że inni czytelnicy wezmą udział w dyskusji.

Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej formy i stylu listu. Nie umieszczaj żadnych adresów. Podpisz się jako XYZ. Długość listu powinna wynosić 120 - 150 słów.

1

Odpowiedzi

2009-11-10T00:50:59+01:00
Miejscowość, data.
Szanowna Redakcjo!
Kieruję do Was mój list, ponieważ zaintrygował mnie pewien artykuł, pochodzący z waszej strony internetowej.
Otóż, czytając pewnego posta natknąłem się na treść pana Jana Nowaka, która wzbudziła we mnie kontrowersję. Wyżej wymieniony artykuł popierał ściąganie na różnego rodzaju testach. Uważam, że jest to niezgodne z wszelikimi zasadami, gdyż nie można popierać oszustwa w jakiejkolwiek postaci. Przepisywanie i ściąganie właśnie do tego należy i każdy powinien o tym doskonale wiedzieć. Rozumiem, że ktoś moze miec odmienne zdanie ale nie można pozwolic na to, aby zachęcano innych do oszustwa właśnie przez takie nagłówki w portalach ogólnodostepnych.
Bardzo mną to wstrząsnęło. Przeczytałem ten fragment po raz drugi, aby upewnić sie, że dobrze zinterpretowałem jego treść. Nie pomyliłem się. Wzburzyło mna to, że ludzie umieszczaja w internecie tak bezmyślne treści.
Mam nadzieje, że opublikujecie mój problem, który wogóle by się nie pojawił gdyby nie chęć i próba oszutwa ze strony innych. Należy dac cos od siebie, a nie na każdym kroku ułatwiać sobie życie w najprostszy sposó, właśnie przez kłamstwa.
Serdecznie pozdrawiam całą redakcje.
Pan XYZ.
2 1 2