Odpowiedzi

2009-11-10T15:47:58+01:00
Adam Henryk Małysz (ur. 3 grudnia 1977 w Wiśle) – polski skoczek narciarski.

Medalista olimpijski, czterokrotny indywidualny mistrz świata, czterokrotny zdobywca Pucharu Świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, trzykrotny zwycięzca Turnieju Nordyckiego, trzykrotny triumfator Letniego Grand Prix, zdobywca Pucharu KOP, dziewiętnastokrotny zimowy mistrz Polski, szesnastokrotny letni mistrz Polski, rekordzista Polski i były rekordzista świata w długości skoku narciarskiego (225 m). Czterokrotnie wybierany najlepszym sportowcem Polski. Kawaler Krzyża Komandorskiego i Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski.

Gotowe jak chceżzgłaszaj siędo mnie robie informatykęnawet za 10 punktów

2009-11-10T15:51:31+01:00
Napiszę artykuł o teście skuteczności antywirusów który śledzę 39 tydzień w moim ulubionym czasopiśmie.

39 tydzień testu.
Przedstawiamy wyniki długoterminowego rankingu antywirusów, prowadzonego przez AV-Test. W laboratoriach tej firmy w szranki stanęły najpopularniejsze programy antywirusowe: G Data 2010, McAfee 2009, Symantec 2009, BullGuard, Avira AntiVir 9, F-Secure 2009, Kaspersky 2010 oraz Panda 2010.Sytuacja powoli staje się nieprzyjemna - ale na szczęście tylko dla hakerów i przestępców próbujących zalać komputery użytkowników tysiącami szkodliwych programów.

Wszystkie pakiety bezpieczeństwa objęte testem Komputer Świata - z wyjątkiem produktów firm Kaspersky i F-Secure - mogą się poszczycić skutecznością rozpoznawania przekraczającą 99%. McAffee i G Data mają wyniki niemal doskonałe - ich skuteczność wynosi 99,9%.

Szczegóły testu
Pracujący w Magdeburgu na zlecenie Computer Bilda (niemieckiej edycji Komputer Świata) eksperci z firmy AV-Test rejestrują codziennie ponad 35 000 ataków różnych szkodników. Aktualnie dysponują oni największym na świecie zbiorem wirusów;
150 komputerów przez 24 godziny na dobę gromadzi komputerowe wirusy;
W sumie ponad 1 Milion wirusów bada firma AV-Test w dokładnych pomiarach i sprawdza, w jaki sposób dostały się one do komputera i jak się rozpowszechniają;
Co tydzień pakiety bezpieczeństwa muszą roz-poznać ponad 260 000 aktywnych szkodników.

W załączniku jest zamieszczona tabela.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T16:17:51+01:00
Problem, nad którym chcę się zastanowić, wzbudza wielkie zainteresowanie, szczególnie wśród młodzieży. Pragnę się zastanowić, czy graffiti jest sztuką, czy wandalizmem.

Najpierw jednak warto jest wyjaśnić znaczenie tego słowa. Graffiti-por. sgraffito (spray art., sztuka ulicy, sztuka szablonu) obrazoburczy komunikat uliczny malowany na ścianach domów sprayem, pędzlem lub sprayem przez szablon. Rozpowszechniony na świecie od 1968r., aż do dzisiaj. Z czasem rozwinął się jako jeden z kierunków plastyki współczesnej.
Graffiti niektórym kojarzy się z kolorowymi malunkami, a innym z nieprzyzwoitymi napisami na ścianach bloków. Jest to błąd, ponieważ prawdziwe graffiti ma za zadanie ozdabiać, a nie szpecić swoim wulgaryzmem. Dlatego wulgarnych wyrazów, które widzimy praktycznie wszędzie, nie możemy nazwać graffiti, bo nie zasługują na to określenie. Sądzę, że prawdziwe graffiti to sztuka.
Faktem jest, że ściany bloków, czy odrapane z tynku budynki są wątpliwą ozdobą. Jednak gdy pokryją je barwne rysunki, od razu nabierają estetyki. Zapewne ładniej wyglądają wielokolorowe obrazy, niż puste, szare mury, które straszą przechodniów swoją brzydotą. Oczywiście graffiti nie tylko nie powinno być wulgarne, ale również nie powinno powstawać na zabytkowych kościołach, zamkach i dworach.
Warto zauważyć, że dzięki graffiti wielu młodych, utalentowanych ludzi rozwija swoje zdolności. Malowanie daje dużą satysfakcję. Pozwala im wyrazić siebie, swoje uczucia, poglądy i myśli.
Nie możemy zapominać też o tym, że coraz więcej przedsiębiorców zatrudnia grafficiarzy do malowania oraz projektowania szyldów reklamowych. Coraz częściej można zobaczyć fantazyjnie wymalowany sprayem sklep, czy bar. Kolorowe slogany przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

Sorry, ale załącznik coś się nie chce dodać. Ale wystarczy, że w googlach napiszesz graffiti i wybierzesz pierwsze z brzegu.
4 5 4