Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T16:02:11+01:00
Ok, czyli Romeo i Julia, idealna para kochanków - moje przemyślenia.
Romo i Julia, bohaterowie powieści Williama Shakespeare są przykładem idealnej miłości. Zakochali się w sobie, a ich miłość była tak silna, że przezwyciężyła wszystkie trudności. Pierwszą z nich jest wzajemna nienawiść ich rodzin, pomimo tego potajemnie się spotykali, spór przestał ich obchodzić. Młody wiek - Julia miała zaledwie 14 lat, ale była gotowa na wszystko dla swojego ukochanego. byli sobie na wzajem tak głęboko oddani, że nie mogliby dopuścić się zdrady. A co najważniejsze nie mogli żyć bez siebie. Chociaż skończyło się to tragicznie, to wspaniała była tak silna miłość.
Jest to przykład dla mnie, dzięki tej lekturze zrozumiałam czym jest naprawdę prawdziwa miłość. Teraz wiem, że chciałabym przeżyć coś takiego jak młodzi bohaterowie. Wiem, że idealną parę cechuje wzajemne oddanie, głęboka miłość do siebie, szacunek i przezwyciężanie wszystkich problemów.
Mam nadzieję, że kiedyś też przeżyje podobne uczucie, oczywiście bez tragicznego zakończenia, ale chcę żeby mój przyszły związek charakteryzował się wyżej wymienionymi cechami, z tych powodów uważam, że byli oni idealną parą kochanków.

(troszkę krótkie, tak mi się wydaję, ale już wiesz o co biega, możesz trochę rozbudować... pozdro ! Nicole ;)))
14 4 14