Odpowiedzi

2009-11-10T17:28:13+01:00
Moja klasa jest bardzo zgrana i współpracuje ze sobą.Nikt na nikogo nie "donosi".Jej złą stroną jest czasami niekoleżeństwo, niesprawiedliwość,nieżyczliwość, zatem dobre strony to:wszyscy sie w tej klasie lubimy...itp.;]tej opis mojej klasy ja nie wiem jakak jest twoja klasa wiec jak ci sie podoba to napisz jak nie to nie;)
18 3 18
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T17:33:18+01:00
Nasza klasa składa się z 21 osob. w tym 10 dziewczyn i 11 chłopakow. nasza pani wychowawczyni jest jak mama a zarazem jak przyjaciółka. z kazdym problemem mozemy sie do niej zwrocic, ona nam doradzi co mamy zrobić.
Lekcje z nią nie są lekcjami cieszącymi się dużym zainteresowaniem, oraz lubialnością wśród naszych uczniów, ale jak powiedział sławny pisarz ( nie pamiętam już kto :) ) „Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz” to myślę że ma racje więc staramy się jak tylko możemy. I mógłbym tak pisać dalej ale szkoda mi czasu, więc przejdę do następnych rzeczy.
nasz gospodarz klasowy czyli Zosia Kowalska jest miłą , sympatyczna osobą na ktora zawsze można liczyc, załatwia nam przeniesienie kartkówek na inny termin. ogolnie moja klasa jest bardzo zgrana, nie ma podzialu na jakies grupki, jak mamy jakies problemy to wszyscy probujemy je rozwiązać.. jestesmy jak rodzina :)
22 4 22