Odpowiedzi

2009-11-10T19:20:02+01:00
Kochanice króla : The Other Boleyn Girl
Film kinowy nakręcony na podstawie bestselleru Brytyjki Philippy Gegory pt. Siostra królowej (ang. The Other Boleyn Girl).
W rolach głównych można oglądać Erica Bane, Natalie Portman oraz Scarlett Johansson. Film miał swoją światową premierę 19 lutego 2008 roku. W Polsce można go było oglądać w kinach od 6 czerwca 2008 roku. Królowa Katarzyna, żona Henryka VIII nie jest w stanie dać swemu mężowi męskiego potomka, widząc to zaufany Jego Królewskiej Mości książę Norfolk proponuje swemu bratu podsunięcie królowi jego córki brata księcia. Tą panną okazuje się Anna Boleyn, jednakże wskutek wynikłych wypadków, król zwraca uwagę na jej młodszą siostrę Marię. Obie panny jadą na dwór gdzie, młodsza Maria zostaje nałożnicą króla, a starsza szuka dobrej partii dla siebie. W wyniku rozmaitych okoliczności i zdarzeń, Anna opuszcza dwór i udaje się na dwór króla Francji. W tym czasie Maria zachodzi w ciążę, ale dla bezpieczeństwa dziecka musi pozostać w łóżku, aby król nie stracił ochoty, a Boleynowie jego wspaniałomyślności i hojności wzywają na dwór z powrotem Annę.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T19:36:56+01:00
Statek kosmiczny przewożący więźnia-mordercę ulega awarii. Podczas przymusowego lądowania na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy. Ci, którzy przeżyli, znaleźli się w trudnej sytuacji. Planeta jest piaszczysta i pozbawiona roślinności. Panuje na niej nieznośny upał. A noc zapada tu raz na 22 lata. Gdy wreszcie nastają ciemności, wraz z nimi pojawiają się okrutni drapieżcy, którzy rozpoczynają polowanie na rozbitków.
1 5 1
2009-11-10T21:56:40+01:00
Statek kosmiczny przewożący więźnia-mordercę ulega awarii. Podczas przymusowego lądowania na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy.Z katastrofy ratują się jedynie pilot statku - Carolyn Fry policjant Johns i eskortowany przez niego groźny przestępca Riddic .Planeta jest piaszczysta i pozbawiona roślinności panuje na niej nieznośny upał. Kiedy zapada noc, w pobliżu niespodziewanie pojawiają się okrutni drapieżcy.
1 5 1