Hej :)
Mam napisać na polski reportaż o tematyce społecznej i wymyśliłam sobie taki temat: Rola kibica w polskiej siatkówce.
Jeśli możecie to powiedźcie czy taki temat może być. I pomóżcie mi go napisać.
Proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam :)

2

Odpowiedzi

2009-11-10T19:44:20+01:00
Mi się ten temat podoba :) Fajnie by było gdybyś sama była na jakimś meczu byś wiedziała jakie to są emocje. Pisz o jednym sporcie najlepiej albo rozgranicz kibic piłki norznej- ten rodzja kibica najczęściej wszczyna "kłótnie" z innymi kibicami.. o Polskiej siatkówce że jak grają nasze złotka lub sreberka to wszyscy kibicują, "grzecznie" że czuć skupienie... jak wygląda kibicowanie-śpiewanie piosenek nawet przebieranki :) czapeczki,szaliki, flagi namalowane na policzkach :) Ja bym to tak ujęła :) Pozdrawiam i powodzenia życzę :)
2009-11-10T19:49:53+01:00
Witam w dzisiejszym wydaniu " 5 minut siatkówki"!
Dzisiaj zajmę się rolą kibica, w polskiej siatkówce. Naszym gościem będzie pani Anna Nowak, nauczycielka języka polskiego, w Gimnazjum.
- Pani Ani, jak pani uważa. Kim jest kibic?
* Kibic, to soba, która wspiera swoją ulubioną reprezentację. Wierzy w jej zwycięstwo i przeżywa ich wzloty jak i również upadki.
- Dobrze... A teraz. Może wymienić pani kilka cech kibica polskiego?
* Jasne! Polscy kibice są bardzo oddani, zaparci, jak i niestety też bardzo wulgarni.
- Hahaha, tak ma pani rację ich słownictwo, to poprostu... Może przejdźmy dalej. Czym pani zdaniem jest rola polskiego kibica w siatkówce?
* Oj. Jest to przede wszystkim wsparcie. Wiadomo, że duch walki jest silniejszy, jak ktoś nas wspiera. Rola kibiców jest w bardzo znacząca w rozgrywkach. Siatkarze czują się lepiej, wspierani. Cieszą się, że ich zawód wywołuje wsód innych tyle emocji.
- Dziękuje bardzo za rozmowę.
* Ja również.
Tak oto dotarliśmy do końca. Pozdrawiam serdecznie! Widzimy się już jutro!!