My best journey
It was In winter In 1997. I was traveling to russia. I was going there because I wonted to visit interesting places there. My parents and three sisters and brother were travelling with me. We were going there by car. It was a brand new Audi. It had everything modern. It was very big, confortable and very worm. We were driving in a small town and my mum was taking photos, when the Russian Mafia started shooting. We started driving very fast frightened and my dad was smoking cigarettes.
We arrived in the end but we didn’t see Siberia but in Moscove aunt Svietlana xd met us.
We felt well but we were very tired. It was the most interesting journey in my life but the most frightening too. Now I always choose safe countries.kolega pisal mmi wypracowanie po ang.
prosze o prztelumaczenie i wytkniecie bledow
bo musze dac je do sprawdzenia na ocene

2

Odpowiedzi

2009-11-10T20:12:44+01:00
On tak napisał:
Moi najlepsi podróży było w zimie w 1997 roku. Jechałem do Rosji. Byłem tam iść, bo wonted do odwiedzenia ciekawych miejsc istnieje. Moi rodzice i trzy siostry i brat podróżujących ze mną. Jechaliśmy tam samochodem. To było zupełnie nowe Audi. Miał wszystko, co nowoczesne. To było bardzo duże, przestronne i bardzo robaka. Jechaliśmy w małym miasteczku, a moja mama była robienia zdjęć, kiedy rozpoczął zdjęcia do rosyjskiej mafii. Zaczęliśmy jazdy bardzo szybko przerażona i mój tata palił c
1 1 1
2009-11-10T20:39:51+01:00
Moi najlepsi podróży było w zimie w 1997 roku. Jechałem do Rosji. Byłem tam iść, bo do odwiedzenia ciekawych miejsc istnieje wiele . Moi rodzice i trzy siostry i brat podróżujących ze mną. Jechaliśmy tam samochodem. To było zupełnie nowe Audi. Miał wszystko, co nowoczesne. To było bardzo duże, przestronne i bardzo robaka. Jechaliśmy w małym miasteczku, a moja mama była robienia zdjęć, kiedy rozpoczął zdjęcia do rosyjskiej mafii. Zaczęliśmy jazdy bardzo szybko przerażona i mój tata był ci palenia
Przyjechaliśmy do końca, ale nie widzieliśmy na Syberii, ale w Moscove ciotka Svietlana xD spotkał się z nami. Czuliśmy się dobrze, ale byliśmy bardzo zmęczeni. To była najbardziej interesująca podróż w moim życiu, ale też najbardziej przerażający. Teraz zawsze wybierać bezpieczne kraje.