Poproszę o przetłumaczenie tego tekstu na polski dziękuje z góry.My name is Beata.I"m 28 years old.I live in Piła.Iwork as a shop assistant in a stationer store.I love my work,because I hawe great colleagues and we have no problems with working together.I have one daughter.Her name is Julia.Julia is 3 years old.I love her very much.My husband's name is Przemysław.He likes speedway very much.He also likes to collect coins.He has a lot of coins and he is very proud of them.I like to spend a lot of time with my family.We like walking in a park,especially in the summer when the weather is hot.We also like to cycle.In my spare time I like to listen to music and disco .I like to party and have fun with my friends.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-10T21:36:07+01:00
Mam na imię Beata. Mam 28 lat. Mieszkam w Pile. Pracuję jako asystentka w sklepie papierniczym. Bardzo lubię(dosl. kocham, ale tak sie raczej nie tlumaczy) swoją pracę, ponieważ mam swietnym kolegów z ktorymi nie mam problemów w pracy.Mam corkę. Ma na imie Julia. Ma 3 lata. Bardzo ją kocham. Mój mąz ma na imie Przymyslaw. Bardzo lubi wyścigi na żużlu. On lubi także zbierać monety. Ma dużo monet i jest z nich bardzo dumny. Lubię spędzać czas ze swoja rodziną. Lubimy spacerować po parku, szczegolnie w lato jest gorąco. Lubimy także jeździć na rowerze. W moim wolnym czasie lubię słuchać muzyki. Lubie imprezy i bawiś się ze swoimi znajomymi.
2009-11-10T21:38:01+01:00
Mam na imię Beata.Mam 28 lat.Mieszkam w Pile.Jestem sprzedawczynią stationer store.Kocham moją pracę,ponieważ mam wspaniałych kolegów i nie mam żadnych sporów.Mam jedną córkę.Ma na imię Julia.Bardzo ją kocham.Mój mąż ma na imię Przemysław.Lubi zbierać monety.Ma wiele monet i jest z tego bardzo dumny.Lubię spędzać dużo czasu z moją rodziną.Spacerujemy po parku,latem kiedy jest gorąco.Jeździmy na rowerach.W wolnych czasie słucham muzyki i tańczę.Lubię chodzić na imprezy i bawić się z przyjaciółmi.
2009-11-10T21:45:28+01:00
Mam na imię Beata. Mam 28 lat. Mieszkam w Pile. Pracuję jako sprzedawczyni w sklepie papierniczym. Bardzo kocham swoją pracę, ponieważ mam świetnym kolegów, z którymi nie mam problemów w pracy. Mam córkę. Ma na imię Julia. Ma 3 lata. Bardzo ją kocham. Mój mąż ma na imię Przymysław. Bardzo lubi wyścigi na żużlu. On lubi także zbierać monety. Ma dużo monet i jest z nich bardzo dumny. Lubię spędzać czas ze swoja rodziną. Lubimy spacerować po parku, szczególnie w lato jest gorąco. Lubimy także jeździć na rowerze. W moim wolnym czasie lubię słuchać muzyki. Lubie imprezy i bawić się ze swoimi znajomymi.

:):)