Odpowiedzi

  • ngm
  • Początkujący
2009-11-10T21:51:44+01:00
Właśnie wesliśmy na stadion W Polsce.
Graja Polska Siatkówka kontra Chinki
Jest narazie remis. Zaczęła się przerwa. Zadaliśmy kilka pytań, przeciętnemy kibicowi;
Co dla Pana Najbardziej podoba się na takich oto meczy?
-Myślę że najpiękniejsze jest to jak dobrze grają nasze polski, jak kibice śpiewają jednym chórem hymn polski, lub kibicują całym swoim serce kiicują i wieżą w to że uda się nam wygrać, że zdobędziemy medal
-Czy toleruje pan bijatyki przeciwnym sobie kibicą?
-Nie. To straszne co mogą czynić kibice, jak najbardziej jestem przeciwny tego.
-Lub Pan kibicować
-Tak. Ale najbardziej gdy wszysty razem kibicujemy śpiewamy.Próbujemy podnosić na duchu nasze Polki które, wciąż wylewają poty, wszystkie soje siły i starania tam, na sali.
Dziękujemy za Odpowiadanie na Te Pytania.
-Nmzc
Czy państwo Zgadazają się z tym ?
Prosimy dzwonić ...-...-...
2009-11-10T21:59:12+01:00
Dzięń Dobry witam pańtwa w dzisiejszym programie .
Tematem głównym naszego reportażu jest rola kibica w polskiej siatkówce.Jak każdy wie siatkówka w polscve jest bardzo popularna i jej kibice są najlepsi na świecie nie to co piłka nożna mam na mysli bójki , awantury itd.Kibice są potrzebni bo to wielkie wsparcie grać przy pełnych halach . Kibice to skarb.Dla niektórych fanów tego najpiękniejszego sportu na świecie mecz jest czasem najważniejszy w całym życiu . Nie patrzą na to czy mają jakiś wyjazd , biegną do empika i kupują bilet -koniec-.Być kibicem to wspaniała rzecz , można przeżywać razem z reprezentacją wzloty i upadki to piękne . Oby kibiców saitkówki w Polsce było więcej :)
Pozdrawiam wszystkich kibiców .