Odpowiedzi

2009-11-11T09:38:43+01:00
Wiesz to ty masz opisać swoją koleżankę ale to bardo proste więc np.ja ci opisze moją koleżankę Ma brązowa oczy,czarne włosy ,jest pomocna ,miła ,kompetentna,czasem się kłócimy ,jest mądra ładna
20 1 20
2009-11-11T09:45:12+01:00
Kiedy ide do szkoły, zawsze ciesze sie, ze znowu zobacze moja najlepszą koleżanke Kasie. JUz od pierwszego dnia szkoly, siedzimy razem w ławce, razem rozwiazujemy zadania i smiejemy sie z nauczycieli.
Kasia jest bardzo szczupłą dzewczynka. Ma długie blond włosy, ktore wyrozniaja ja sposrod innych kolezanek oraz piękne wielkie zielone oczy. Ma mały zadarty nos i wielkie usta. Zawsze wszyscy mowili ze jest nasza klasowa pięknoscia, chlopcy na przerwach rozgladaja sie za nia na korytarzu.
Moja najlepsza przyjaciolka jest rownież bardzo mądra. Startuje w kazdym konkursie, każdej olimpiadzie. I mimo ze nie zawsze udaje jej sie wygrać, ja ja podziwiam za upór i czas ktory poświeca na nauke i wykonywanie róznych pięknych parac i referatow. Jest sympatyczna, miła, koleżenska, zawsze wszystkim sie dzieli. Jest tez bardzo uzdolniona plastycznie. Wszystkiei jej obrazy wisza na szkolnym korytarzu. Jest zawsze chwalona przez nauczycieli, co tez wzbudza zazdrosc niektorych osob z naszej klasy. Ale ja uważam ze jest wszpanaiala i to co osiaga to tylko dzieki swojej pracy.
Moim zdaniem KAsia jest wspaniała osoba i wzorem do nasładowania dla wielu z nas. Ciesze sie ze mam taka przyjaciółkę. ;)
25 3 25
2009-11-11T10:18:38+01:00
Moja kolezanka ma na imie justna jest wyskoka ładna i szczupła ma piekne długie brązowe włosy i niebbieskie oczy jesteżmy od dziweciństwa przyjaciółkami bardzo lubie spezac z niom wolny czas na świezym powietrzu a w wolnym czasie lubimy wyskoczyc na pizze.
14 1 14