Odpowiedzi

2009-11-11T14:13:48+01:00
Najpierw odopiwedz sobie na te pytanie : czy warto marzyć ?> czy jesteś marzycielem ? czy spełniło się jakieś twoje marzenie ? czy podczas marzeń uśmiechasz się ? czy wizualizujesz swoje marzenia ?i rozwiniecie do każdej odpowiedzi na to pytanie, potem którtkie zakończenie i dziękuje 
2009-11-11T14:14:32+01:00
Marzyciele to osoby niezwykle wrażliwe. Wielu ludzi uważa że takie osoby patrzą w inny sposób na świat i po częsci to jest prawda. Patrzą przez tak zwane ,,różowe okulary,,. Tak jest tylko w niektórych przypadkach.Chodzenie po ,,chmurach,, i ciągle z nowymi marzeniami to nie jest łatwe życie. Często z takimi poglądami jesteśmy narazeni na rozczarowanie. Woląc nie myslęc realnie oszukujemy po częsci samych siebie o potem nie wychodzi nam za dobrze. Aby takie stanowisko marzyciela nas nie krzywdziło najlepiej zachować trochę zdrowego rozsądku i w odpowiednim momencie na chwilę zaprzestac marzeń i ocenić realnie dana sytuację. Każdy z nas z całą pewności nie raz oddał sie słodkiej wizjii marzeń i nie ma w tym nic złego.
Osoby realistycznie patrzace na świat czyli tak zwani ci którzy ,,twardo stąpają po ziemi,, wszystko co maja wokół siebie analizują.Są pewnymi rodzaju niedowiarkami. Takie życie jest dość męczące.
Tak jak widać tyrzeba zachować pewną rózwowagę która nie pozwoli nam się zwariować.