Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-11T14:51:28+01:00
Każdy bohater lektury "Ten obcy" jest bardzo sympatyczny. Ja jednak najbardziej chciałabym zaprzyjaźnić się z Ulą. Jest w prawdzie nieśmiała, ale przecież najważniejsze to się poznać. Jest osobą spokojną, cichą, pozostaje w cieniu swojej przyjaciółki Pestki. Jednocześnie potrzebuje kogoś, z kim będzie mogła porozmawiać. Zdarza sie, że znajomi odtrącają ją i nie chcą by im towarzyszyła w zabawie. Uli ludzie ufają; to właśnie jej Zenek wyjawnia swoje sekrety, ona jednak nie szybko zyskuje zaufanie do drugiego człowieka. Na początku książki, pozostaje w konflikcie z tatą, co z czasem ulega zmianie. Tęskni za mamą, która zmarła, gdy Ula była mała. Ma wielkie serce dla zwierząt, szczególnie dla Dunaja, swojego psa.
Ula musi być naprawdę wspaniałą przyjaciółką. Taką, z którą można o wszystkich porozmawiać, jeżeli tylko się ją bliżej pozna. Może i jest cicha i spokojna, ale to przecież nie jest niegatywna cecha! Mogłybyśmy razem spędzać wieczory, przy herbacie i rozmowie.
Chciałabym mieć taką przyjaciółkę.
3 5 3
2009-11-11T15:05:58+01:00
Ja najbardziej chciałabym się zaprzyjaźnić i poznać Pestkę Ubyszównę.Jest ona pewną siebie ,przebojową dziwczyną- tak ja jak więc na pewno znalazłybyśmy wspólne tematy do rozmowy. Zawsze chciała pokazać że jest lepsza od Uli. Nie znosiła porażek! Myślę że mogłabym też poznać Ulę Zalewską i przyjaźnić się z nimi obiema :]
1 5 1