Odpowiedzi

2009-05-05T15:16:43+02:00
Dawno dawno temu żyła sobie cudna księżniczka o imieniu Izabela. Była bardzo piękna, jej oczy były niebieskie jak niebo, a usta czerwone jak wino, jej blond włosy powiewał wiatr, była księżną ,najpiękniejsza jak może być. Pewnego dnia spotkała cudownego chłopaka. Zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia, myślała że to on, to ten którego szukała na zawsze, mówiła- Jesteśmy sobie przeznaczeni, tylko my i nikt więcej.
Jednak myliła się myślała że to książe, lecz to był tylko zwykły chłopak który błąkał się po lesie. Nadszedł dzień ślubu ona zakochana, on nie wiedział jak jej powiedzieć prawdę. Ale zrobił to, był tak odważny że powiedział jej że on nie jest żadnym księciem tylko zwykłym biednym chłopcem, który był na przechadzce. Zaczęła płakać nie wiedziała co powiedzieć, wróciła kazała mu wyjść nie chciała go widzieć, nie chciała wyjść za mąż za jakiegoś byle jakiego chłopaka.
Napewno będzie tego żalowała, bo nikt nie pokocha ja a ni nik jego taj jak oni siebie darzyli miłością, dlatego nie ważne jest to czy ktoś jest zdrowy czy chory, nie ważne czy bogaty czy biedny, ważne że się kochacie, najważniejsze w życiu jest dogadywanie i miłośc. Jak cos nie będzie ci pasowało to sobie zmień.