Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na jezyk polski? To bardzo ważne.

Purpose
The purpose of this report is to assess the suitability of the Blue Sky hotel for family holidays.
Locaction.
The hotel is located on the east coast of wales about half an hour's walk from the beach. It is surrounded by gorgeous countryside but is built on top of a hill where some amazing views of the mountains can be enjoyed.
Accommodation.
The Blue sky has 150 twin-bedrooms and extra accommodation in chalets for the high season.All rooms have their own bathroom and TV. A small fridge is also provided.
Facilities .
The Blue sky has a mini-gym and a small indoor recreation centre for younger membere of the family , complete with an indoor five-a-side football pitch.However , for those who wish for a quieter time , there is a reading room with a large collection of books including children's literature.
Food & Cost.
Food served in the hotel restaurant is not expensive and is one of the best ways of trying some of the local cuisine at reasonable prices.Even though there are quite a lot of restaurans in the countryside around the hotel, they are often more expensive.
Availability & Booking
The Blue Sky is open all year and reservations can be made at any time. The summer months are most popular so early booking for this perios is recommended.
Recommendation.
All in all, the Blue Sky is a good , clean, reasonably priced hotel, ideal for family holidays and provides a good base to visit the surrounding area.

3

Odpowiedzi

2009-11-11T14:41:57+01:00
Cel.
Celem niniejszego raportu jest ocena przydatności hotel Sky Blue na rodzinne wakacje.
Lokalizacja.
Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu Walii około pół godziny drogi od plaży. Jest otoczony wspaniałym wsi, ale jest zbudowany na szczycie wzgórza, gdzie niektóre zachwycające widoki gór można zjeść.
Zakwaterowanie.
Błękitne niebo posiada 150 pokoje i dodatkowe noclegi w domkach na wysokim sezonie.All pokoje posiadają własną łazienkę i telewizor. Mała lodówka jest również przewidziane.
Konferencyjne.
Błękitne niebo jest mini siłownia i mały kryty centrum rekreacji dla młodszych rodzin, wraz z krytym pięć-metrowym kortem piłki nożnej, dla tych którzy chcą do czasu ciszej, jest czytelnia z duży zbiór książek, w tym literatury dziecięcej.
Żywność i kosztów.
Jedzenie serwowane w restauracji hotelowej nie jest drogie i jest jednym z najlepszych sposobów na wypróbowanie niektórych lokalnej kuchni w rozsądnych księżniczek.Choć istnieje sporo resteuracji na wsi w okolicach hotelu, są one często droższe.
Dostępność & rezerwacje
Błękitne niebo jest czynny cały rok i można dokonać w dowolnym momencie. Miesiącach letnich są najbardziej popularne na tak wczesnym etapie rezerwacji jest zalecane.
Zalecenie.
W sumie, Błękitne niebo jest to dobre, czysty, niedrogi hotel, idealny dla rodzin i stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania okolicy.
3 3 3
2009-11-11T14:50:48+01:00
Celem tego raportu jest ocenić nadawanie się błękitnego nieba hotel przez rodzinne wakacje. Locaction. Hotel znajduje się na wybrzeżu wschodnim śladów po uderzeniu około połowy spacer godziny z plaży. To jest otoczone przez wyborną wieś ale jest zbudowany na pagórku gdzie jakieś zdumiewające widoki gór.
1 1 1
2009-11-11T15:10:55+01:00
Cel.

Celem niniejszego raportu jest ocena przydatności hotel Sky Blue na rodzinne wakacje.

Lokalizacja.

Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu Walii około pół godziny drogi od plaży. Jest otoczony wspaniałą wsią, ale jest zbudowany na szczycie wzgórza, gdzie niektóre zachwycające widoki gór można zjeść.

Zakwaterowanie.

Błękitne niebo posiada 150 pokoje typu podwójne-i dodatkowe noclegi w domkach na wysokim poziomie. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i telewizor. Mała lodówka jest również przewidziana.

Konferencyjne.

Błękitne niebo jest mini siłownia i mały kryty centrum rekreacji dla młodszych członków rodziny, wraz z krytym kortem. Jednakże na nożnej stronie, dla tych którzy chcą do czasu ciszej, jest czytelnia z dużym zbiórem książek, w tym literatury dziecięcej.

Żywność i koszty.

Jedzenie serwowane w restauracji hotelowej nie jest drogie i jest jednym z najlepszych sposobów na wypróbowanie niektórych lokalnej kuchni w rozsądnych cenie. Choć istnieje sporo restauracji na wsi w okolicach hotelu, są one często droższe.

Dostępność i rezerwacje.

Blue Sky jest czynny cały rok i można dokonać w dowolnym momencie. W miesiącach letnich są najbardziej popularne na tak wczesnym etapie rezerwacji na ten jest zalecany.

Zalecenie.

Wszystko z wszystkim, Blue Sky jest dobry, czysty, niedrogi hotel, idealny dla rodzin i stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania okolicy.